Ana içeriğe atla

ggh

ÇOK ŞUBE DEĞİL HER NOKTADA KAZANAN ŞUBE

14.02.2020 - 13:50

Kriz döneminde yapmış oldukları yatırımlar ile iyi bir yılı geride bıraktıklarını ifade eden London Cafe Şirket Sahibi Erhan Yakışır;  çok şube değil, her noktada kazanan şube yatırımı planlarını 2020 yılında da hayat geçireceklerini söyledi.

Ürünlerinizden ve kahve kalitenizden bahseder misiniz?
Menümüz, günün her saatine uygun ve gün boyunca enerji sağlayacak lezzetli ürünlerle doludur. Harika kokan kahveler sunmak için, en iyi Arabica kahve çekirdeklerine ulaşıyoruz. Kahve ustalarımız, yüksek kalitemizi korumak için, yüzlerce tadım çalışması gerçekleştiriyor. Alternatif damak tatlarına uygun, enerji dolu yiyeceklerimiz yüksek standartlarda üretilerek, mağazalarımızda satışa sunuluyor. Uluslararası gıda güvenliği başta olmak üzere, üstün gereksinimler sağlayan onlarca sertifikaya sahip yiyeceklerimiz, bu inanılmaz lezzetleri, yüksek hijyen ile sunuyor.
 

2019 yılı London Cafe için nasıl geçti?
2019 yılını, ülkemiz için ekonomik krizin olduğu bir dönem olarak geçirdik. Ancak London Cafe olarak kriz dönemini de yatırım ve sözleşmeler ile fırsata çevirdik. Alt yapımıza sağladığımız teknoloji ve geliştirilmiş işletme yönetmelikleri ile sürdürülebilir bir program ortaya çıkardık. Aynı zamanda 2019 sonuna doğru Gaziantep, Manisa ve Aydın illerinde yeni şube tadilat süreçlerimizi başlattık. Kriz ortamında göstermiş olduğumuz bu yatırım ile kendi adımıza iyi geçirdiğimizi ifade edebiliriz.
 

Franchise teşviklerinizden bahseder misiniz?
Günümüz ticaretinde en önemli teşvik, şeffaf ve dürüst bir yatırım davetidir.  Ülkemizde franchise veren firma sayısı oldukça fazla. Biz bu sahada kendimizi ayırt edilebilir kılmak için, samimiyetimizi ve şube yatırım sürecindeki kar gütmeyen sistemimizi teşvik olarak kullanıyoruz. Franchise’larımızın sunduğu ticari varlıklarına göre, esnek vade şartlarında yatırım yaptırıyoruz. 
 

2020 hedefleriniz nelerdir?
Geçtiğimiz yılı başarılı ve gelişmiş bir yıl olarak kapadık. Birlikte kazanmak için çıktığımız bu yolda, başarılı iş ortakları elde ettik. 2020 yılı içinde gerçekleşmesi planlanan yeni yatırım sözleşmelerini imzaladık. Çok şube değil, her noktada kazanan şube yatırımı planlarımızı 2020 yılında da realize etmek üzere hedeflemiş durumdayız. 

london cafe

 

nb

Yukarı