Ana içeriğe atla

ggh

COFFEX İSTANBUL KAPILARINI ZİYARETE AÇIYOR

11.04.2019 - 16:42

COFFEX İSTANBUL KAHVE ENDÜSTRİSİ FUARI, 25-28 NİSAN 2019 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL ICC KONGRE VE FUAR MERKEZİ’NDE KAPILARINI ZİYARETE AÇIYOR.

Coffex İstanbul, Türkiye’de kahve ve paydaş ürünleri alanında yapılan tek ve en önemli fuar olma özelliği taşıyor. Kahve tutkunlarının her yıl merak ve heyecanla bekleyeceği Coffex İstanbul, kahve profesyonelleri ile kahve tutkunlarını bir araya getiriyor. Coffex İstanbul, fuar süresi boyunca kahve workshopları, Barista Challenge yarışması gibi birçok etkinliği bünyesinde barındıracak, ziyaretçilere ve katılımcılara keyifli anlar sunacak.  Coffex İstanbul, profesyonel kahve makinaları, Coffee Shoplar, 3.Dalga Kahve akımı ve nitelikli kahve temsilcileri, kahve çekirdeği toptancıları, roasterlar, Kahve kavurma makinaları, değirmen firmaları, ev tipi kahve ve çay makinaları, geleneksel Türk kahvecileri, kahve makinası ihracat ve ithalatçıları, Cold Brew kahve ve içecekler, Coffee shoplar, kahve ve kafelerin yan&destek ürün markaları, uluslararası bazda katılımcı ülkeler, çay markaları ve tasarımcıları 25-28 Nisan’da İstanbul ICC Kongre ve Fuar Merkezi’nde ağırlıyor.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Coffex İstanbul ulusal ve uluslararası kahve endüstrisi ve yan ürünlere dair her türlü donanımı 4 gün süreyle İstanbul’da tek bir çatı altında buluşturacağına dikkat çeken ENC Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. Ltd Şti. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Coşkunsoy, “ Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarımız projenin tanıtımına başladığımız ilk yıldan beri dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 2010 yılından itibaren projesine hazırlık yaptığımız Coffex İstanbul için kahve ile ilgili dünya çapında 12 farklı fuar ve organizasyon ziyaret ettik. Global ticaret için körfez ülkelerinin yanı sıra Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan ve diğer Avrupa ülkeleri ile Kahve endüstrisininin önde gelen tüm ülkelerine Coffex İstanbul’un duyurusunu yaptık. Katılımcı firmalarımız, sektörün geleceğine yön veren yenilikçi ürünlerini Coffex İstanbul’da yerli ve yabancı misafirlerimizin beğenisine sunarak ticari ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli adımlar atacaklardır.” dedi. 

ZİYARETÇİ VE KATILIMCILARIN İLGİ ODAĞI OLACAK
Coffex İstanbul, Coffee Show’da kahve tutkunlarının ilgiyle takip edeceği etkinliklere ev sahipliği yapacak. Coffex Pro Marketing Stage alanında ise firmaların ürünleri ve markalarını, interaktif sunumlarla daha geniş kitlelere tanıtma imkanı sunacak. Coffex Creative konferansı kapsamında Global Coffex Forum ile kahve endüstrinin her noktası uluslararası konuşmacılar, uzmanlar ve duayenlerle sektör mercek altına alınacak.

Kahve, çay ve kakao endüstrisinde kahvenin marka konferansı  olacak Coffex Creative’in destekçisi Hava Yolları. Coffex Creative; duayenlerin, yöneticilerin, ünlülerin panelleri, sunumları ve sohbetlerinin yanı sıra inovasyon, 3. nesil kahve ve yaratıcı birçok marka ile yeni bir iş konferansı ve başarı  platformu da olacak.
Coffex Akademi alanında, kahve ve barista akademileri ile eğitim, workshop ve tadım etkinlikleri, espresso, Türk kahvesi ve dünya çayları ile ilgili eğitimler, kurslar, workshoplar, tadımlar yer alacak.

İlk kez düzenlenecek olan Barista Challenge ve Türk Kahvesi Harmanı yarışmaları ile Coffex İstanbul, kahvenin ustalarını seçecek. 
Saat 17.00 19.00  arası  VIP Lounge alanında Jazzcocoffex time’da Jazz dünyasının önemli isimleri, firmaların çeşitli lansmanları ve özel şovları Coffex İstanbul 2019’da katılımcı ve ziyaretçilerin ilgi odağı olacak. 

nb

Yukarı