Ana içeriğe atla

nr

Caffe Nero artık Ankara şehir merkezinde

10.03.2017 - 09:54

MİLANO’DA DEĞİLSENİZ EN İYİ KAHVECİ UNVANINA SAHİP CAFFE NERO, TÜM ANKARALILARI ŞEHRİN EN MERKEZİ NOKTALARINDAN BİRİ OLAN ANKARA YÜKSEK HIZLI TREN GARI’NDA AÇTIĞI YENİ MAĞAZASINDA MÜKEMMEL KAHVELERİYLE TANIŞMAYA ÇAĞIRIYOR.

Caffe Nero, yeni mağazasını Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı’nda açtı. Caffe Nero’nunAnkara şehir merkezindeki ilk mağazası olan Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı; sıcak atmosferinde sadece seyahat edecek yolcuları değil kahvesini keyifle yudumlamak isteyen herkesi misafir ediyor. Caffe Nero’nun yeni mağazası bavul, tren fotoğrafları, nostaljik objelerin kullanıldığı farklı mimari konseptiyle de dikkat çekiyor.
Misafirlerine her zaman lezzetli kahveler sunan Caffe Nero’nun en kaliteli çekirdeklerden oluşan harmanı geleneksel İtalyan tarzında kavruluyor. Mükemmel espresso için kahve siz sipariş verdiğinizde her fincan için anında, taze öğütüyor. Ardından baristalar kahvenin yoğunluğunu, kıvamı ve köpüğü tercihe göre ayarlayarak misafirlerin damak tadına en uygun lezzeti sunuyor. Caffe Nero’nun menüsünde americano, latte, flat white gibi tüm lezzetli kahve çeşitlerinin yanı sıra İtalyan panini ekmeğinden yapılan paniniler, wrap’ler, geleneksel çorbalar, salatalar, cheesecake’ler, tartlar, kruvasan gibi kahvaltılık ürünler, granola bar, keten tohumlu kraker ve çikolata çeşitleri gibi çok sayıda atıştırmalık da bulunuyor. 
 

nr

Yukarı