Ana içeriğe atla

ggh

Bereket Döner yine bir ilki gerçekleştirdi

26.06.2018 - 18:04

Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü, sektöründe Türkiye’nin en büyük döner üreticisi Bereket Döner, 2018’in ilk çeyreğinde büyüme hedeflerine ulaşırken yaptığı yeniliklerle müşteri memnuniyetini de perçinledi. Bereket Döner, Türkiye’nin ilk çocuk temalı restoranını İstanbul Vialand Alışveriş Merkezi’nde hizmete açtı ve kendi alanında ilk kez çocuklara özel restoran şubesi bulunan marka olarak sektörünün öncüsü oldu.

ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL RESTORAN… 
Bereket Döner, Türkiye’de ilk kez çocuklara özel restoranıyla sektörde öncülüğünü gösterdi. Tasarımını tamamen çocukların dünyasına göre geliştiren ve markaya özel imzasını taşıyan Bereket Döner, çocuk konseptinde yapı ekipmanları ve keyifli çocuk temaları ile donatıldı.
Türkiye’nin en büyük çocuk eğlence merkezlerinden biri olarak bilinen Vialand AVM içinde yeni açılan Bereket Döner’in geliştirdiği konsept çocukların gönlünü fethetmeyi başardı. 
Döner sektörüne daha nitelikli restoranlar ekleyeceklerini söyleyen Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, Vialand şubelerinde binlerce aileye ve çocuğa hizmet verdiklerini  belirterek; “Biz geleneksel Türk dönerimizi kaliteli, lezzetli ve en güvenilir koşullarda uygun şekilde hazırlayarak tüketicimize sunuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bugüne bu bizim ilkemiz. Geleceğimiz olan çocuklarımız başta olmak üzere tüketicimize doğru ve güvenilir ürün üretip satmak vazgeçilmezimiz. Çocuklarımıza lezzetli, besin değeri yüksek ve güvenilir öğünler sunarken, bu yeni konsept uygulamamızla birlikte eğlenceli ve renkli bir ortam da sağlıyoruz. Özellikle servis alanında kullandığımız masal kahramanlarımızın renkli dünyasından oluşan keyifli kompozisyon ile onların hayal dünyaları için de eğlenceli görseller sunuyoruz. Türkiye’nin ilk hazır döner üreticisi olarak bir sektörün kurucusu olmanın sorumluluğunu her daim taşıyoruz. Ve biliyoruz ki geleceğimiz çocuklarımız. Bu nedenle çocuklar ve gençlerle birbirinden farklı birçok platformda ve farklı uygulamalarımızla bir araya geliyor olacağız. Önümüzdeki günlerde açılacak olan, çocuklara özel ikinci restoranımız ile yeniden çocuklarla buluşacağız. Çok yakında KidzMondo içinde yeni çocuk konseptli restoranımızı açıyoruz.” dedi.

“NİSAN AYINDA 7 ŞUBE BİRDEN AÇTIK”
Türkiye genelinde şube açılışlarına hız verdiklerini söyleyen Emek, şu bilgileri verdi: 
“Nisan ayı bizim için oldukça önemli yatırımların sonuçlarını görme, önümüzdeki dönemin planlamasını yapma açısından önemliydi. Nisan ayında 7 şubemizi birden açtık. Bu arada yılın ilk çeyreğinde hedeflerimizi gerçekleştirme oranımız yüzde 96 düzeyinde oldu. Yeni dönemde hedefimiz çocuklar ve gençler olacak. Tüm Türkiye’de hızla yaygınlaşmaya devam ederek yine yeni şubelerimizi hizmete açıyor olacağız.”

nb

Yukarı