Ana içeriğe atla

nr

Baydöner’in 26. restoranı Marmara Park AVM’de / Baydöner’s 26th restaurant is at Marmara Park Shopping Center

15.11.2016 - 14:35

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Baydöner, İstanbul’daki 26’ıncı, Türkiye ve yurt dışında olmak üzere toplamda 111’inci restoranını İstanbul Marmara Park AVM’de açtı.

Continuing its investments without slowing down, Baydoner opened its 26th restaurant in Istanbul and 111th restaurant in total in Turkey an abroad, at Istanbul Marmara Park Shopping Center.

Dünya çapında bir marka olmayı hedefleyen Baydöner, İstanbul ve Türkiye genelinde her noktadaki döner severlere ulaşmaya devam ediyor. İstanbul’daki 26. şube olma özelliğini taşıyan mağaza 100 kişi kapasiteli ve bir açık mutfağa sahip.
2016 yılını yüzde 6 büyüme ile kapatmayı hedeflediklerini belirten Baydöner CEO’su Bülent Polat sözlerini şöyle sürdürdü: “Baydöner olarak, bu gün itibariyle Türkiye genelinde 41 şehirde, Azerbaycan ve Irak’ta olmak üzere 111 restoranımız var ve 19 bin metrekarede faaliyet gösteriyoruz. 2016 Ekim ayı itibariyle 97 AVM’de restoranımız bulunuyor. 2015 yılına baktığımızda müşteri sayımız 12 milyon kişi olmuş. 2016’yı ise yüzde 6’lık bir büyüme ile kapatmayı hedefliyoruz. Bizim gibi hizmet ve gıda sektöründeki memnuniyet, daha çok insan odaklı. Bu noktada hizmet kalitesini her şubede aynı düzeyde tutmak için gereken kalifiye eleman gereksinimi, gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketler açısından oldukça önemli. Biz de ürün kalitemizdeki özenin yanında yatırımlarımıza bu yönde devam ediyoruz ve özellikle bu alanda Baydöner Akademi’yi her geçen gün büyütüyoruz.”
2015 yılında AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) tarafından yürütülen halk oylaması sonucu “En Sevilen Restoran” ödülüne layık görülen Baydöner, 2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescillemeye devam ediyor.
 

Aiming to become a world wide brand, Baydoner, continues to reach those, who love doner kebab in Istanbul and throughout Turkey. The store, which is the 26th branch in Istanbul, has a capacity of 100 persons and has an open kitchen.
Stating that they aim to end 2016 with a 6 per cent growth, Baydoner CEO Bulent Polat continued as follows: “We, as Baydoner, have 111 restaurants in 41 cities thoughout Turkey and Azerbaijan and Irak and we are active on 19 thousand square meters. We have restaurants in 97 shopping centers as of October 2016. Number of our customers was 12 million in 2015. We aim to reach the end of 2016 with a 6 per cent growth. Satisfaction in the service and food sector we are in is mostly human-focused. At this point, the need for qualified personnel to keep the service level at every branch is quite important for companies, which are active in the food sector. Therefore, in addition to showing ultimate attention to product quality, we continue to make our investments in this direction and we are enlarging Baydoner Akademi every day.”
Winning the “Favorite Restaurant” award as a result of public opinion poll, conducted by Council of Shopping Centers in 2015, Baydöner continues to register it success with awards, it has been receiving from prestigious organizations, since 2006 as well.

nr

Yukarı