Ana içeriğe atla

nr

Ataşehir’de “Biber Bar” zamanı

16.05.2017 - 13:55

Nişantaşı’nın en gözde mekanlarından biri olan Biber Bar, Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Watergarden Ataşehir’de her zevke hitap eden menüsü, sade ve şık dekorasyonu ile sizleri bekliyor.

Nişantaşı şubesindeki hizmet kalitesi, iştah kabartan menüsü,  kaliteli müzikleri ile oldukça dikkat çeken ve ilgi gören Biber Bar, İstanbul’un yeni yaşam merkezi Watergarden Ataşehir ’e yeni bir renk, heyecan ve dinamizm katıyor. Ataşehir’e yepyeni bir soluk getiren Biber Bar, toprak tonları ve krem renginin ağırlıkta olduğu modern dekorasyonu, sıcak ve samimi ortamı, her damak tadına hitap eden birbirinden lezzetli, hiçbir yerde bulamayacağınız yemekleri ve özel kokteylleriyle öğle ve akşam yemeklerinin en keyifli adresi olmaya aday oluyor.
Sahip olduğu farklı bar konsepti ile hayli iddialı olan Biber Bar; sunduğu 37 farklı çeşit kokteylleriyle damaklarda eşsiz lezzetler bırakıyor. İştah açan sunumlarıyla, birbirinden farklı alternatiflerle Biber Bar sizlere gerçek bir lezzet deneyimi sunuyor. Menünün en can alıcı lezzetleri ise ”Kaz Ciğeri”,“Köz Patlıcanlı Kinoa”,“Biber Burger”,“Mari Mantarlı Risotto”,“Dana Yanak”, ”Izgara Bıldırcın” gibi tatları ile dikkatleri çekiyor. Tatlı menüsünde ise “Kestaneli Beyaz Çikolata Sufle”, “Hindistan Cevizli veya Portakallı Sorbe” sunumları ve farklı tatlarıyla iştahları kabartıyor.
Haftanın her günü, günün her saatinde geçirilebilecek keyifli dakikalar için Biber Bar’a uğramadan geçmeyin!
 

nr

Yukarı