Ana içeriğe atla

yu7676

Araç kiralamadan oto yıkamaya tüm ihtiyaçlarınız Multinet Up’tan!

16.05.2017 - 13:57

Multinet Up, Multicar, Petronet ve Araç Takip Sistemi gibi şirket araçları çözümlerine OtoMisyon’u da ekledi. Şirket Araçları Çözümü ile birlikte sunulan OtoMisyon, Türkiye’de 55 ilde 250’ye yakın noktada araç yıkama, bakım ve lastik hizmeti veriyor. Sunulan yeni çözüm, yıl içerisinde vale hizmetiyle de desteklenecek.

Şirketler ve kamu yönetimi için ödeme sistemleri ve akıllı hizmet çözümleri sunan yeni nesil finansal teknoloji şirketi Multinet Up, şirket araçları çözümleri için geliştirdiği Multicar, Petronet ve Araç Takip Sistemi’ne yeni çözümü OtoMisyon’u da ekledi. Multinet Up’ın Şirket Araçları Çözümü ile birlikte sunulan OtoMisyon, Türkiye’de 55 ilde 250’ye yakın noktada araç yıkama, bakım ve lastik hizmeti veriyor. Şirketlere tek fatura, sabit fiyat garantisi, ödeme kolaylığı, raporlanabilir bütçe ve KDV avantajı sağlayan OtoMisyon, yıl içerisinde sunulacak vale hizmetiyle de fark yaratacak.

“ÇALIŞANLARIN YÜKÜNÜ AZALTIYORUZ”
Multinet Up’ın iş ortaklarına yemek giderlerinden akaryakıta, uçak biletinden kargo ihtiyacına kadar tüm gereksinimleri için terzi usulü çözümler sunduğunu belirten Multinet Up Stratejik Pazarlama Direktörü Evren Büyük Kepkep, 4 ana eksende odaklanılan hizmet çözümlerinde, filo ve akaryakıt yönetimi kapsamında Multicar, Petronet ve Araç Takip Sistemi hizmetlerinin bulunduğunu söyledi. Amaçlarının her fırsatta müşterilerin ve şirket çalışanlarının hayatını kolaylaştırmak olduğuna dikkat çeken Evren Büyük Kepkep, “Müşterilerimize ‘siz işinize bakın, biz sizi düşünürüz’ diyoruz. Geliştirdiğimiz her bir çözüm bu amacımıza hizmet ediyor” dedi. Multicar ile birlikte sunulan OtoMisyon’un Multinet Up’ın en yeni çözümü olduğunu belirten Evren Büyük Kepkep, “Araç yıkama, bakım ve lastik hizmetleri aslında hiç kimsenin günlük hayat akışında aklında olmayan işler. Kısacası artık OtoMisyon ile müşterilerimizin araç temizliğini de biz düşünüyor olacağız. Paydaşlarımıza katma değeri yüksek bir çözüm sunuyoruz. Bu hizmetimizle ilgili çok güzel dönüşler alıyoruz. Müşterilerimizin araç ile ilgili operasyonlarını alma gibi bir misyonumuzun olduğu noktada tıpkı Petronet gibi OtoMisyon da bizim için çok değerli bir çözüm” dedi. 

VALE HİZMETİ İLE DESTEKLENECEK
2017’de bu hizmeti daha da yaygınlaştıracaklarını söyleyen Evren Büyük Kepkep, vale hizmeti ile OtoMisyon’u daha da güçlendireceklerini kaydederek, “Pilot uygulamalarına başladık. Vale hizmetimiz sayesinde müşterimize en yakın yıkama noktasına bilgilendirme yapılacak. Aracı gelip alacaklar ve temizleyerek yine müşterimizin bulunduğu noktaya teslim edecekler” dedi. OtoMisyon ile Türkiye’nin her yıkama noktasında tek fiyat uygulaması olduğuna dikkat çeken Kepkep, “Şirketlerin talebine göre haftada bir ya da iki yıkama hakkı çalışanların Multinet kartlarına tanımlanacak. MultiPay üzerinden yıkama noktasına rahatlıkla ulaşacak olan şirket çalışanları, yıkama yaptığı anda, bir hak kartından düşecek” dedi.

OTOMİSYON’UN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR
•Yüzde 18 KDV ve yüzde 20 Kurumlar Vergisi’nden avantaj sağlar.
•Filo araçlarınızın yıkama maliyetlerini tek fatura ile takip edersiniz.
•Yıl boyunca sabit fiyat garantisinden faydalanır, KDV avantajı ile karlılığınızı artırırsınız.
•Araç yıkama ve bakım hizmetleri için fiş, fatura ve takip gibi operasyonel yüklerden kurtulursunuz.
•Çalışanlarınız araç yıkama ve bakımı için nakit ya da kart ile bireysel işlem yapmak zorunda kalmaz.
•Çalışanlarınızın araç yıkama ve bakımına ayırdığınız bütçe ile ilgili rapor talep edebilirsiniz.
•Sadakat sistemlerinde de Multinet Otomisyon ile müşteri ve üye iş yerlerinizde OtoMisyon çeklerini kullanabilirsiniz.

,

Yukarı