Ana içeriğe atla

ggh

Anne köftesi tadında burger lezzeti

07.03.2018 - 11:30

ÇNK’S Öküz Burger marka yaratıcısı Mustafa Uver, geliştirdikleri yüzde 100 katkısız gerçek anne köftesi lezzeti ve tüm menülerinde geçerli sınırsız içecek ile birlikte, homemade burger  kültürünün temsilcisi olarak rakiplerinden ayrıldıklarını söyledi.

Öküz Burger hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

2004 yılında Zürich’te başlayan Gastronomi yolculuğumuz, 2017 yılında Avrupadaki birikim ve tecrübelerimizin ışığında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır.2017 yılında gerçek anne köftesi lezzetini Isparta ilimizde burger severlerle buluşturan Öküz Burger,  geliştirdiği yüzde 100 katkısız gerçek anne köftesi lezzetini ve tüm menülerinde geçerli sınırsız içecek ile birlikte homemade konseptini alışveriş merkezlerinde en doğru şekilde yaparak, uluslararası burger markalarına rakip gösterilen bir marka…  Öküz Burger olarak hem sağlıklı, hem doyurucu, hem de hesaplı lezzetlerimizi müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Hangi şehirlerde şubeniz var? AVM konseptinde hizmet veriyor musunuz?

İlk şubesini Çanakkale 17 Burda alışveriş merkezinde açtığımız markamız, AVM’lerde şubeleşmeye devam ediyor. İstanbul, Kırıkkale, Çorum, Edirne, Balıkesir illerinde açılmış ve yapım süreci devam eden şubelerimiz bulunuyor.

Bayilik veriyor musunuz? Şartları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ortalama 70-110 metrekare büyüklüğündeki alışveriş merkezi yemek alanlarına veya caddelerde ki işlek alanlara şubelik vermekteyiz.

Ürünlerinizde fark yaratan unsurlar nelerdir?

Kendi çiftliğimizin ürünlerini özel reçetemiz ile günlük ve taze olarak katkısız şekilde sunuma hazırlamaktayız.

Peki, rakiplerinizden ayrışmak ve markanın tercih edilebilirliğini artırmak için ne gibi farklar yaratıyorsunuz? Ürün ve hizmet farklılıklarınız neler? 

Ürünlerimiz fabrikasyon olmadığı gibi gerçek anne köftesi lezzetini sınırsız içecek, sınırsız ev yapımı sos konseptiyle birleştirdiğimiz markamız, ismi ile de sempati yaratmaktadır. Alışveriş merkezlerinde homemade burger kültürünün temsilcisi olarak rakiplerimizden ayrılmaktayız.

Müşteri memnuniyetini nasıl sağlıyorsunuz, müşterilerin geri bildirimleri ne yönde oluyor?

Müşteri memnuniyeti sağlamak için müşterilerin ne istediğini iyi biliyoruz. Bize ulaşmalarını gerek işletmelerimizde gerek sosyal medyada sağlıyor, paylaştıkları fikirlere değer veriyoruz. 

Yakın zamanda nerelerde şube açmayı düşünüyorsunuz? Gelecek plan ve yatırımlarınızdan bahsedebilir misiniz?

Yapım süreci devam eden İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Konya, şubelerimizin yanı sıra franchise görüşmeleri devam etmekte olan illerimizde bulunuyor. Yerli bir marka olan Öküz Burger ülkemizde uluslararası markalara rakip olarak kendini konumlandırmış durumda…

nb

Yukarı