Ana içeriğe atla

ggh

14 ÇEŞİT BURGERDEN BİRİ MUTLAKA SİZİN İÇİN

17.01.2020 - 16:22

Ananaslıdan yumurtalıya, pastırmalıdan vejeteryana kadar 14 çeşit burgeri ve 12 çeşit sosu ile Burger X lezzet şöleni yaşatıyor.
 

Göztepe, Acıbadem, Ataşehir ve Ümraniye’den sonra Şubat ayı itibari ile Kadıköy’de de burger severlerle buluşacak olan Burger X; tereyağlı özel biroche ekmeği ve alternatifli sosları ile fark yaratıyor.
Tüm malzemelerin günlük hazırlandığı Burger X lezzetleri, 3 farklı boyuyla da dikkat çekiyor. 
Trüf mantarlı sosu ile ‘Da Vinci’ ya da Rokfor peynirli ‘French’ yoğun lezzetleri sevenlere hitap ederken; 3 kat burger köftesi ile ‘Monster’ et severlerin vazgeçemediği Burger X seçeneklerinden biri olarak menüde yerini alıyor.
Burgerin yanına farklı atıştırmalıklar isteyenler için ‘Yancı’ olarak adlandırılan; patates, el yapımı soğan halkası, mozerella sticks ve özel paneli chicken fingers ise nefis X sosları ile başlı başına keyifli ve doyurucu bir deneyim yaşatıyor.
Birbirinden lezzetli burgerleri ve sosları dışında; kendine has sunumuyla Magnolia çeşitleri ise yemeğini tatlıya bağlamak isteyenlere güzel bir final yaptırıyor.
11.30’dan itibaren hafta içi 24.00, Cuma-Cumartesi ise 02.00’ye kadar hizmet veren Burger X şubeleri, geniş servis alanı ile de burger severleri mutlu ediyor.
Üstelik telefonla siparişlerde yüzde 10 indirimli.

nb

Yukarı