Ana içeriğe atla

ggh

TÜRKİYE’NİN PİDEM’İNDEN YATIRIM FIRSATI!

10.03.2021 - 13:33

Pide deyince akan sular durur! Üç kişi yemek için bir araya gelse akla ilk gelen seçeneklerden biridir. Tadıyla geleneksel, sunumuyla moderndir. Peki, bu kadar çok sevdiğiniz pideyi bir yatırım aracı olarak hiç düşündünüz mü? Eğer düşünmediyseniz, şimdi düşünmeniz için en doğru zaman!

200’e yakın restoranında yılda milyonlarca misafiri ağırlayan Türkiye’nin en yaygın ve en büyük pide zinciri Pidem’in 2021’de öncelikli hedefi franchise sisteminin de desteğiyle daha fazla kişiyi kaliteli, doyurucu, uygun fiyatlı Pidem lezzetleriyle tanıştırmak.

Pidem bünyesinde bulunan 2.000 çalışanın da sahip olduğu 3 önemli prensibi var: “Ürün kalitesi”, “misafir memnuniyeti” ve “her zaman uygun fiyat” odaklı olmak. Pidem; franchising sisteminde de yatırımcılarından bu 3 ana prensibe sahip olmalarını bekliyor. Şirketin franchise modeli kazan kazan stratejisi ile hazırlanan bir model üzerine kurgulanmış. Öncelikli hedef franchise alan yatırımcıların sistemden çok memnun kalarak ikinci ve üçüncü franchise restoran talepleriyle geri dönmesi.

Restoranların lokasyon seçiminden başlayarak açılışına kadar yapılan çalışmalar Pidem ekipleri tarafından yürütülüyor. Açılış sonrasında ise kalite denetimleri ve gizli müşteri denetimleriyle verilen destek düzenli olarak devam ediyor. Ürün tedariği Pidem’in et işleme tesislerinden tüm denetimlerden geçerek sağlanıyor. Yatırımcılara pazarlama iletişimi, tedarik zinciri yönetimi, insan kaynakları ve çalışan yönetimi konularında da düzenli destek veriliyor.

Pidem franchise başvuruları için öncelikle adaylar tarafından franchise ön başvuru formu dolduruluyor ve adaylarla görüşülüyor. Alan seçimi sonrasında mimari proje hazırlanarak uygulamaya koyuluyor. Personel alımı ve eğitimi Pidem tarafından yönlendiriliyor, her aşama operasyon ekibi tarafından desteklenerek kontrol ediliyor ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılıyor.

Türkiye’nin en büyük pide zinciri olan Pidem; Türkiye’nin dört bir yanını kaliteli, doyurucu, lezzetli ve uygun fiyatlı pideleriyle buluşturuyor. Başarılarla dolu bu yolculuğunda, daha fazla kişiye ulaşabilmek, lezzetli ve uygun fiyatlı pidelerini daha fazla misafirin denemesini sağlamak için birlikte büyüyecek ve kazanacak yatırımcılarını arıyor.

İşte Pidem’e yatırım yapmak için sebepleriniz:

1. 7’DEN 70’E HERKESE HİTAP EDİYOR: Pideyi diğer yiyeceklerden ayıran özelliklerin başında her yaştan insanın tercih etmesi geliyor. Hem lezzetli hem de sağlıklı olduğu için 7’den 70’e hiç kimse pideden asla vazgeçmiyor. Bunu bir de güvenilir bir marka Pidem ile birlikte düşünün! Sizce de yatırım için her şey gayet uygun değil mi?

2. PİDEM LEZZETLERİ FAST FOOD DÜNYASININ AYRILMAZ BİR PARÇASI: Hangi AVM’ye gitseniz en uzun kuyrukları Pidem’in önünde görmeniz gayet normal. Çünkü, taze ve günlük hamuruyla usta elinde hazırlanan pideler gelişen pişirme tekniklerinin de katkısıyla lezzetini koruyarak çok kısa sürede servis edilebiliyor. Bu da Pidem’in lezzetli pidelerini fast food dünyasının en çekici seçeneklerinden biri yapıyor!

3. YATIRIMINIZ KISA SÜREDE KAZANCA DÖNÜŞÜYOR: Yatırımcıların üzerine en çok düşündüğü konuların başında yatırımın geri dönüşü konusu geliyor. Pide üzerine franchise yatırımlar bu konuda pek çok yatırım aracından daha az riskle hızlı geri dönüş sağlıyor.

4. DÜŞÜK YATIRIM MALİYETİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR: Yemek sektöründe pide özelinde yatırım yapmanın en büyük avantajlarından birisi de yatırım maliyetinin diğer yatırım araçlarına göre çok düşük olması.

nb

Yukarı