Ana içeriğe atla

ggh

TADI ADINDA GİZLİ: SAYREM

06.09.2021 - 12:21

Osmanlıca bir lokma yemek anlamına gelen SAYREM, mutfak alanında ki 25 yıllık tecrübesi ile müşterilerini lezzetin benzersiz yolculuğuna çıkarıyor. Türk mutfağının zengin damak zevkinden yola çıkan Sayrem, eşsiz lezzetlerimizin özgün yorumu ile farklı, enfes ve yaratıcı restoranlar arasında yerini korumaya devam ediyor.

Görselliği ile büyüleyici, damakta bıraktığı tatlarla etkileyici Sayrem, farklı menülerden oluşan konseptiyle geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Kokulardan, birbirini tamamlayan soslardan ve renklerin uyumundan oluşan bu benzersiz yolculuğun ilk adımıysa, bir lokma yemek ile başlıyor.

SAYREM markası olarak ürün yelpazenizi ve müşterilerinize sunduğunuz hizmeti anlatabilir misiniz?

SAYREM olarak müşterilerimize Anadolu mutfağından Avrupa mutfağına kadar geniş bir yelpazedeki tatları en profesyonel şekilde sunmaktayız. Sektörde bizimle aynı işi yapan diğer markalardan farklı olarak kendi özgün tatlarımız ve yaratıcı tarzımız ile müşterilerle buluşmaktayız. Ürünlerimizi tüm hijyen kurallarını dikkate alarak müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Çünkü müşterilerimizin sağlığı bizim için fazlasıyla önemli.

Sektörde nasıl bir konumdasınız, hizmet standartlarınız konumunuzu nasıl etkiliyor?

Farklı konseptimiz, özgün ve yaratıcı yorumlarımız ile sektörde diğer markalardan ayrı bir konumda yerimizi korumaktayız. Tabi ki sürekli gelişmek ve ilerlemek zorundasınız. . Özverili çalışmalarımız ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayemiz ile günden güne daha da iyi konumlara yükselmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti stratejilerinizden bahseder misiniz?

Müşteri memnuniyeti, sunduğunuz hizmetin kalitesine ve sunuş şeklinize bağlıdır. Bizim için ise en önemli unsur müşterinin ürünlerimizden ne kadar memnun kaldığıdır. Her ürünümüzü en yüksek kalitede, güler yüzlü ve ilgili hizmet anlayışımız ile müşterilerimize sunmaktayız.

Covid-19 Önlemleri

Güvenle sipariş verebilmeniz için Sayrem olarak tüm önlemleri aldık. Tüm şubelerimizde çalışanlarımız periyodik olarak kontrol ediliyor ve gerekli hijyen önlemleri alınıyor. Paket siparişlerimiz de el değmeden kapınıza kadar teslim ediliyor.

SAYREM markası için hedefleriniz nelerdir?

SAYREM olarak hedeflerimiz, önce Türkiye sınırları içerisinde en iyi olmak, daha sonra bir Türk restoranı olarak büyük dünya markalarının arasında yer almak ve ilerleyen süreçte bu markaların en iyisi olarak Türkiye'yi dünya çapında en iyi şekilde temsil etmektir.

 

nb

Yukarı