Ana içeriğe atla

ggh

TAB GIDA GÜÇLÜ FRANCHISE SİSTEMİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

17.12.2020 - 09:25

Bin 200’ü aşkın restoranıyla Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, 25 yıllık sektör tecrübesi ve güçlü franchise sistemi sayesinde, ülkenin dört bir yanındaki lezzet tutkunlarına kaiteli, güvenilir ve erişilebilir ürünler ulaştırmaya devam ediyor.

TAB Gıda çatısı altında hizmet veren Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markaları, birbirinden lezzetli ve ekonomik ürünlerle lezzet severlerin vazgeçilmez buluşma adresi olmaya devam ediyor. TAB Gıda, bünyesindeki markalara yatırım yapmak isteyen yatırımcılara, tedarik zinciri yönetimi, operasyon ve pazarlama tecrübesinin yanı sıra satın alma gücünden faydalanma imkanı sağlıyor. Gıda işletmeciliği konusunda tüm çözümleri kendi bünyesinde sunan iş modeli ile benzersiz bir gıda ekosistemine sahip olan TAB Gıda, Türkiye'de kurulu fabrikaları, depoları ve üretim tesislerinden oluşan ekosistemi ile yatırımcılara güvenilir bir franchise sistemi sunuyor.

AİLE İŞLETMECİLİĞİ MODELİ İLE TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA

Türkiye’nin hızlı servis restoran sektörü lideri TAB Gıda, markalarından Sbarro® ve Usta Pideci® için aile işletmeciliği modelini geliştirdi. Bu modelde girişimciler, tüm yatırımı TAB Gıda’ya ait olan restoranların işletmecisi oluyor. Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olan girişimci ailelerin tercih edildiği bu sistem, gıda işletmeciliği konusunda tüm sorunları kendi bünyesinde çözen bir yapıya sahip. Bu da girişimci adayları için oldukça cazip ve büyük bir avantaj sağlıyor.

GÜVENLİ PAKETLER İLE GÜVENLİ GIDAYA ERİŞİM MÜMKÜN

Salgının ilk gününden itibaren #evdekal hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda, Tıkla Gelsin® ve Yemek Sepeti'nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı üzerinden de güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maksimum hassasiyetle hazırlanıyor.

nb

Yukarı