Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

ÖNCELİĞİMİZ BAŞARI VE DEVAMLILIK

22.11.2021 - 14:07

Kendilerine özel oluşturdukları lezzet reçetesiyle 7 farklı şehirde 30 şubeye ulaşan ve yatırımcıların ilgi odağı haline gelen Packet Burger, emin adımlarla büyüme hedeflerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Packet Burger hizmet sektöründeki macerasına nerede ve nasıl başladı?

Packet Burger, Kocaeli’de, 2013 yılının Eylül ayında lezzet macerasına başlamış; Türk damak tadına uygun lezzetleriyle kısa sürede artan taleplerle şube sayısını arttırmıştır. İzmit merkezli olmak üzere 7 farklı şehirde faaliyet göstermekte; toplamda 30 adet şubesi ve kontrollü büyüme hedefi ile yeni projeleri devam etmektedir.

Markanızın bilinirliği nasıl sağlandı?

Packet Burger olarak, kurumsal yapımızın çatısı altında; seçici yatırımcı kitlemiz ile doğru lokasyonlarda, kaliteli hizmet anlayışı ve Türk damak tadına uygun lezzetleriyle, kısa sürede tüketicilerin lezzet noktası olmayı başardık. Kontrollü büyüme çalışmalarımız doğrultusunda hedef bölgelerimizde dijital platform, reklam tanıtım hizmetleri ve çeşitli organizasyonlar ile de daha çok kişiye ulaştık.

Markalaşma sürecinde başarıyı getiren etkenler sizce nedir?

Marka olarak önceliğimiz açılan şubelerin başarı ve devamlılığının sağlanmasıdır. Bu nedenle şubelerimize açılış itibari ile kira desteği, kurye desteği, eğitim desteği sağlıyor; şubemizin arkasında duruyoruz. Aylık royalty bedeli almıyor, isim hakkını da makul bedellerle TL olarak ücretlendiriyoruz. %100 doğal, katkısız ve yerli malzemelerden yapılan ürünlerimiz, ülkemiz ve dünya standartlarına uygun üretim yapan güçlü çözüm ortaklarımız ve kendi soğuk zincir lojistik ağımız ile şubelerimizin tedariğini sağlıyoruz. Üretim tesisimizde, ekmek ve tatlı grubu ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz.  Ayrıca deneyimli operasyon ekibimiz ile yapılan şube ziyaretlerinde tüm ihtiyaçlara anında çözüm bulmaktayız.

Franchising çalışmalarında marka olarak nelere dikkat ediyorsunuz?

Gelen taleplere istinaden öncelikle yatırımcı talep formunu inceliyoruz ve bir fizibilite çalışması yapıyoruz. Fizibilite raporundan geçerli not alan projeler, yatırım maliyeti belirlemesi ile birlikte sözleşme aşamasına geçiyor. Sonrasında, mimari proje dahilinde tadilat süreci başlıyor 8-10 hafta içerisinde proje teslim ediliyor. Proje yapım sürecinde de tüm operasyonel destekler ve kurumsal eğitim planlamaları sağlanmış oluyor.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Markamıza çok fazla talep olması bizi çok mutlu ediyor. Kontrollü büyüme hedefimiz doğrultusunda yatırımcılarımızın; markamızın kurumsal kimliğini başarılı bir şekilde taşıyabilmesi, işin başında durup şubeyi birebir yönetebilmesi, personel ve finans yönetim tecrübesi olması ve gerekli finansal yatırım olanağı kriterlerine sahip olması bizim için önem arz etmektedir.  

TAVADA TAVUK

Yukarı