Ana içeriğe atla

gf

MARMARİS BÜFE 1964, HIZ KESMEDEN YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

16.05.2022 - 16:01

Yatırımcılarının her türlü ihtiyaçlarında ulaşılabilir olmanın garantisini veren Marmaris İşletmeleri ve Gıda San. Tic. A.Ş.'nin franchise sistemlerini ve projelerini Mayıs sayımızda sizlerle buluşturduk.

Franchise sisteminde kazandıran bir marka olmak adına Marmaris Büfe 1964 olarak yatırımcılara sağladığınız desteklerden bahseder misiniz?

Marmaris Büfe 1964 ailesi olarak, Franchise sistemi ile ailemize katılmak isteyen yatırımcılarımıza, mimari proje desteği, çalışan personel eğitimi ve eğitim sonunda verilen sertifi ka desteği, toptancılardan ürün tedarik desteği sunmakta olup, her türlü ihtiyaçlarında ulaşılabilir olmayı garantilemekteyiz.

İstanbul, Bursa ve Aydın’da şubeleri bulunan Marmaris Büfe 1964’ü 2022 yılı içinde hangi illerde göreceğiz?

2022 yılında ülkemizde talep artan illerimiz doğuda, Diyarbakır, Urfa. Karadeniz’de, Trabzon, Rize ve Ordu genellikle talep fazla olan illerimiz. Ülke dışında da Azerbaycan talep açısından 1. sırada bulunmakta.

Franchise sisteminde kazandıran bir marka olmanın hem marka hem de yatırımcı açısından avantajları ve önemi nedir?

1964 yılından beri tescilli markalarımız, belgelerimiz ve tanınmış yüzümüzle hijyen ve katkısız ürün imalatına önem vermekteyiz. Bu da Marmaris Büfe 1964'ü güvenilir bir marka yapmıştır. Bugün Marmaris Büfe 1964, 50’nin üzerinde şubesiyle Pandemi ortamında bile şube sayısını artırmasıyla ve yüksek kâr marjı ile yatırımcılarına güven vermektedir.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Marmaris Büfe 1964 müşteri memnuniyetini arttırmak için 2017 yılında yaptığı çalışma ile tüm menü ve broşürlerine gramaj bilgilerini eklemiştir. Son olarak 2019 yılında yürürlüğe giren yeni etiket tebliğini hemen gündemine alarak 2018 itibari ile ürünlerinin kalori ve enerji değerlerini müşteri bilgisine sunarak yine ilkler arasına ismini yazdırmıştır.

jyh

Yukarı