Ana içeriğe atla

ggh

LÜKS RESTORANLARDA PAKET SERVİS DÖNEMİ

24.02.2021 - 12:01

Pandemi ve yasaklar birçok işin yapılış şeklini değiştirmeye devam ediyor. Lüks restoranların yanı sıra sadece otel müşterilere hizmet sunan otel restoranları ve otel içlerinde bulunan pastaneler de kendi bölgelerinde paket servise başladı. Lüks restoranlar, kapalı geçirdikleri günlerin zararını bu şekilde azaltmaya odaklandı.

ÇIRAĞAN SARAYI LEZZETLERİ PAKETE GİRDİ

Çırağan Sarayı yepyeni bir hizmet olarak sunduğu, “Çırağan Palace Shop” ile sektörde öncü olmaya devam ediyor. Çırağan Sarayı dokunuşları ve deneyimi ürünlere yansıtılırken, dijital platformlardan bu özel ürünler satın alınabiliyor ve ardından da özel bir paketleme ile sahibine ulaşıyor. Yepyeni bir marka ve hizmet olarak oluşturulan Çırağan Palace Shop’ta ilk etapta Saray lezzetleri tüketicilerle web sitesinde buluşurken, önümüzdeki günlerde sürpriz ürünler ve deneyimler de sunulacak.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radtke yepyeni bir hizmet ve marka olarak öne çıkan Çırağan Palace Shop için görüşlerini şöyle iletti: “Çırağan Sarayı tarihi ve görkemiyle görenleri heyecanlandıran, görmeyenleri de meraklandıran, başlı başına bir ikon. Bir otelden çok daha fazlası. Çırağan Sarayı’nda tarihi ve lüksü bir arada duygularınızla birleştirerek gerçek bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Çırağan Palace Shop ile bu deneyimi online olarak ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerle sunmayı hedefledik. Farklı dijital platformlarda bu deneyimi yaşatacak olmak bizi çok heyecanlandırıyor. Yepyeni markamız olan Çırağan Palace Shop ile sektörümüzde bu konuda da öncü olmaya devam ediyoruz. İlk etapta birbirinden özel Saray lezzeti çeşitleriyle Çırağan Palace Shop web sitesinden ürün alınabiliyor. Çok yakında farklı ürünler ve deneyimlerle web sitesindeki çeşitliliği de arttıracağız.”

DİVAN’DAN HİJYENİK SUNUM

Turizm ve yeme-içme sektörlerinde Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Divan Grubu çatısı altında hizmet veren Divan Restoranları, usta şeflerin ellerinden çıkan tatlarını sevenleriyle buluşturuyor. Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Akasya, Divan Brasserie Kalamış, Divan Pub Erenköy, Divan Pub Ataşehir ve Divan İstanbul’da servis edilen Divan lezzetleri, online platformlar üzerinden sipariş verilebiliyor. Lezzetinden ödün vermeden, sürdürülebilir döngüye uygun paketlenen tatlar, akıllı ambalaj sistemiyle hem doğaya uygun hem de hijyenik bir sunumla servis ediliyor. Sıcaklık indikatörü sayesinde teslimat sonrasında ise ısı durumuna göre sipariş sahipleri yönlendiriliyor. Sürdürülebilir ambalaj seçimi yapan Divan Restoranları’nda dış ambalajlar ve iç kaplar dahil kullanılan tüm malzemeler, doğada çözünebilen doğal hammaddeye sahip.

NUSR-ET KAPIYA GELDİ

İstanbul'un bilinen pek çok lüks restoran markasını bünyesinde barındıran Doğuş Holding şirketi d.ream'in 20 lüks restoranı da paket servise başladı. Doğuş Holding’in restoran alanındaki kurumsal yapılanması d.ream’in çatısı altındaki Nusr-et’ten Parle’ye, Mezzeluna’dan Zuma’ya Lacivert'ten Borsa'ya Angie'den 29'a Roka'dan Rüya'ya Da Mario'dan Vogue Restaurant'a The Populist'ten Monocrome'a, Sait'ten Kitchette'e Kiva'dan Masa'ya, Grestoran’dan Kebapçı Etilere'e birçok restoran paket servis hizmeti veriyor.

KANDİLLİ PASTANESİ LEZZETLERİNİ EVLERE TAŞIYOR

Türkiye’ye Luxury Patisserie kavramını getiren Kandilli Pastanesi’nin menüsünde yer alan özel tatlar lezzetleri ile iştahları açıyor ve sunumları ile görsel şölen sunuyor. Zengin menü içeriği ve şık sunumları ile günün her saati için ideal buluşma adresi olan Kandilli Pastanesi; pandemi döneminde misafir kabul edemiyor ancak özel olarak tasarladığı paket servis uygulaması “Royal Afternoon Tea Box” ile yüksek hizmet kalitesini evlere de taşıyor. Royal Afternoon Tea Box, hijyenik bir şekilde Kandilli Pastanesi’nin kendisine ait olan soğutmalı ana dağıtım aracı ile yine Kandilli Pastanesi’nin kendi ekibi tarafından müşterilere ulaştırılıyor.

GODİVA CAFÉ ADRESİNİZE GELİYOR

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godiva, kafe konseptli mağazalarının harika lezzetlerini artık adresinize de gönderiyor. Kasım ayı itibarıyla ilk defa uygulamaya başladığı paket servis hizmeti kapsamında marka, online sipariş ve telefon hatları aracılığıyla tüketicilere sevdikleri Godiva Café tatlarını ev veya iş yerlerinde deneyimleme fırsatı sunuyor. Godiva Cafélerin menüsünde yer alan ve enfes Belçika çikolatasının eşlik ettiği Waffle, Fondü, Pankek, Krep gibi ikonik lezzetlerin yanı sıra çikolataya batırılmış ürünler, kekler, tatlılar ve soğuk içecek çeşitlerinden oluşan paket servis seçenekleri, sıradan bir günü renklendirmeniz için sizi bekliyor. Kişiye özel servis görevi görecek şekilde tasarlanan şık ve fonksiyonel paket servis kutularının her biri, yetkili merciler tarafından belirlenmiş standartlarda tüm hijyen kurallarına uyularak hazırlanıyor ve güvenle elinize ulaştırılıyor.

KAŞIBEYAZ LEZZETLERİ PAKET SERVİSTE

İstanbul’da kebabın marka ismi haline gelen Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, paket servis ağını genişleterek Antep lezzetlerini bulunulan her ortama taşıyor. Çorbadan kebaba, tatlıdan mezeye kadar tüm lezzetler için telefon hattını aramak yeterli. Aynı zamanda yemek siparişi verilebilen dijital platformlar üzerinden de siparişte bulunulabiliyor. Temassız ödeme sisteminin kullanıldığı, paket servis hizmetinde aynı zamanda motorlar sürekli dezenfekte ediliyor. Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Kaşıbeyaz, “Lezzetlerimizin şubeden eve kadar hijyenik bir şekilde ulaşması için gerek şubelerimizi gerekse de motorlarımızı sürekli dezenfekte ediyoruz. Bunun dışında çalışanlarımızın da hijyenlerini sağlıyoruz. Temassız ödeme sistemini kullandığımız için misafirlerimiz güven içerisinde siparişlerini verebilirler.” dedi.

nb

Yukarı