Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

HEDEFİMİZ YATIRIMCIMIZI MUTLU MÜŞTERİMİZİ HUZURLU KILMAK

22.11.2021 - 14:04

Genç iş insanı Osman Pinga tarafından kurulan Duble Çay, emin adımlarla büyüyor. Hedefleri ve büyüme stratejileri hakkında konuştuğumuz Pinga, “Oluşturacağımız zincir mağazalarımızla yatırımcılarımızı mutlu, müşterilerimizi ise huzurlu edecek ve rahat nefes alacakları ortamlar hazırlamayı hedefliyoruz.” dedi.

Duble Çay markası nasıl doğdu?

Duble Çay fikri aslında çok daha önceden doğmuştu. Ancak bunu belli bir süre beklettik. Ülkemizin ve bizim tam hazır olduğumuz zaman harekete geçtik. İlk şubemizi bundan 3 yıl önce Kocaeli Dolphin Center AVM’de faaliyete geçirdikten sonra yeni yerler için uygun zamanı bekledik. Bana göre Türkiye’nin milli içeceği olan çayı, en kaliteli ve huzurlu ortamlarda hizmet verme amacıyla gelişen bir fikirle emin adımlarla yol alıyoruz.

Misafirlerinize kaç çeşit çay ikram ediyorsunuz? Çayın dışında hangi ürünleriniz mevcut?

Misafirlerimiz için hem dünya çaylarından hem de Anadolu çaylarından oluşan çeşitliliğimiz mevcut. Ihlamur, kayısı, dağ çayı, kış çayı, yeşil çay, vanilla rooibos, princess grey, golden assam, silver yunnan, Irish malt, pai mu tan vb. başlıca sayabileceğimiz çaylarımızdan. Çayın dışında kahvede de oldukça iddialıyız. Özel gümülcine harmanı ve taş değirmenlerde öğütülmüş Türk kahvemiz ve filtre kahvelerimizde nitelikli çekirdeklerle farkımızı ortaya koyuyoruz. Yine tamamen natürel malzemelerden hazırlanan tatlılarla müşterilerimizin damağında unutulmaz tatlar bırakıyoruz.

Bayilik veriyor musunuz? Veriyorsanız şartlarınız ve kriterleriniz nelerdir?

Bayilik veriyoruz. Ancak bizim için önemli olan sadece bayimiz olsun değil, beraber büyüyeceğimiz iş arkadaşları ile yola çıkmak istiyoruz. Şartlarımız arasında ise dekorasyon bedeli ve aylık aldığımız sabit royalty bedeli bulunmaktadır. Ama az önce de belirttiğim gibi bizim için en önemlisi beraber yürüyebileceğimiz iş arkadaşları. Bu bizim kilit cümlemiz.

Duble Çay olarak hedeflerinizden bahseder misiniz?

Firmamızın birinci önceliği güvenilirlik ve kaliteyi ön planda tutan ve bunu müşteri ve yatırımcılarına hissettiren bir marka olmak. Oluşturacağımız zincir mağazalarımızla yatırımcılarımızı mutlu, müşterilerimizi ise huzurlu edecek ve rahat nefes alacakları ortamlar hazırlamayı hedefliyoruz.

TAVADA TAVUK

Yukarı