Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

FRANCHİSİNG KOŞULLARIMIZ YATIRIMCILARA BÜYÜK DESTEK SAĞLIYOR

22.11.2021 - 14:01

Yenilik anlayışından ödün vermeden geleneksel lezzetleri günümüze taşıyan Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları, 15 ilde 25 şubesiyle yaklaşık 20 yıldır hizmet veriyor. Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları CEO’su H. Burak Ertekin ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Ertekin, uyguladıkları franchise sistemiyle yatırımcılara verdikleri desteklerden bahsetti.

Kuruluş hikâyenizden söz eder misiniz? 

2000’li yılların başında sektördeki eksikliği hissederek Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları    markasını kurmaya karar verdik. İşini doğru, dürüst ve özenle yapmaya çalışan herkes gibi, koyulduğumuz bu yolda zorluklar yaşadık ancak azim, dürüstlük, titizlik ve globalleşen dünyamıza uyum sağlamak adına yenilik anlayışımızdan ödün vermeden yolumuza devam ettik. Geçmişimizden gelen bu lezzeti kalite ve hizmet anlayışı içerisinde hep daha iyisini yapmaya çalışarak ülkemiz çapında tanıtmaya özen gösterdik.

Nacaroğlu Baklava olarak franchise sisteminde hangi konumdasınız?

Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları firmamızı ilk başta tek işletme olarak yürütürken bir süre sonra kurumsallaşma adına ve gelen yoğun talep üzerine franchise verme yolunda ilerlemeye başladık. Bugün firma olarak, 15 ilde toplamda franchise sistemi ile çalışan 25 şubemiz ile hizmet vermekteyiz. Franchise sistemini, üstün hizmet anlayışı ile sunmaya çalıştığımız ürünlerimizin kalite ve lezzetini, şubeleştiğimiz küçük büyük her yerde misafirlerimize aynı standartlarda sunmak adına çok önemli buluyoruz. Zira Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları firması olarak bizim anlayışımız gelen değerli insanlarımıza, müşteri olarak değil, misafir olarak hizmet sunmaktır
Aynı zamanda franchise sistemi ile yalnız misafirlerimizi değil, yatırımcılarımızı da çokça önemsediğimizi ve desteklediğimizi belirtmek isterim. Firmamız, franchising koşulları ile yatırımcılarına büyük bir destek sağlamakta. Bu nedenle franchise ve ekonomik yatırım şartlarımız, gıda sektörüne adım atmak isteyen girişimcilerin, firmamızı tercih etmelerini sağlıyor. 

Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları olarak, yatırımcılarımızla franchise sözleşmemizin imzalandığı andan itibaren personel temini, personellerin eğitimi (know-how), tüm sarf malzemelerinin temini, sözleşme süresince devam eden reklam ve PR çalışması desteklerimiz verilmektedir. Aynı zamanda firma olarak, şubelerimizde devamlı olarak gerçekleştirdiğimiz denetlemelerle tüm şubelerimizde  ürün ve hizmet kalitemizi aynı standartlarda tutmaya özen göstermekteyiz. Haliyle tüm bu çalışmalarımızla birlikte firma olarak , profesyonel yönetimi, tecrübeli kadrosu ve kurumsal yapısı ile yatırımcılara güven vererek, oldukça kârlı bir iş olanağı sunuyoruz. 
Firmamız geniş bir vizyon ve misyona sahip kadrosu ile küreselleşen dünyaya ayak uydurmaya çalışarak, tüm şubelerinde aynı standardı yakalama amacı ile kendi bünyesinde AR-GE kadroları kurmuştur. Yine değerli misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına ürünlerimizin tüm ham maddelerini kendi kontrolümüz altında tedarik etmekteyiz. 

Yurt dışına yönelik çalışmalarınız nelerdir? 

Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları olarak, ülkemizin her bir köşesinde olduğu gibi dünyanın her yerinde, gıda sektörümüzde en başlarda gelen baklava kültürümüzü en kaliteli şekilde hizmete sunmak en büyük hedeflerimizden biri elbette. Bu anlamda gerek AR-GE çalışmalarımız gerekse yurt dışında bulunan yabancı yatırımcılarla görüşmelerimiz uzun süredir devam etmektedir. Her ne kadar yurt dışında şube açılışımız henüz mevcut olmasa da, Almanya, Japonya ve Fransa ülkeleri başta olmak üzere bir çok ülkeye baklava ihracatımız mevcuttur. Önümüzdeki yıllarda firma olarak birçok ülkede şubeleşerek markamızın uluslarası bir marka haline gelerek aranan tatlardan olmaya yönelik çalışmalarımızı emin adımlarla yürütmekteyiz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Gaziantep Nacaroğlu Baklavaları firması olarak, mağazalarımıza gelen herkesin kendini evinde hissedebileceği, müşteri değil, misafir olarak karşılanacakları mekanlar kurmak, baklava geleneğimizi üstün hizmet anlayışı ve kalitesi ile sunmak ve her zaman birinci sınıf malzeme kullanma sözü vererek, başta ülkemizde olmak üzere tüm dünyada kaliteden ödün vermeden büyümek bizim için en büyük öncelik olup, bu yolda dürüstlük, sabır, tevazu ve azimle yılmadan uzun soluklu hizmet vermeyi diler, herkese sağlıklı, huzurlu ve baklava tadında günler dileriz.

TAVADA TAVUK

Yukarı