Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

DOYUYO’YU TÜRKİYE’NİN HER NOKTASINA ULAŞTIRMAK İSTİYORUZ

22.11.2021 - 13:43

Doyuyo, gelişmiş franchise yapılanması ile hız kesmeden büyüyor. Kazanan ve kazandıran iş modeli ile yoluna devam ederek Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı hedefliyor. Franchise ve İş Geliştirme Müdürü Selahattin Bozkaya ile Doyuyo hakkında konuştuk.

“Herkes için iyi yemek” sloganıyla müşterilerinize hizmet sunuyorsunuz. Bize Doyuyo’nun kuruluş hikâyesinden bahseder misiniz?

Doyuyo konseptimiz, uzun bir AR-GE sürecinin ardından, 2019 yılı Temmuz ayında Özdilek Park İstanbul’da ilk şubesiyle hizmet vermeye başladı. Hızla büyümeye uygun dinamik bir alt yapıya sahip olan marka, 2020 Mart ayında başlayan pandemi sürecine kadar 12 şubeye ulaştı. Doyuyo, 2021 Ekim ayında açılan 3 şubenin ardından bugün 26 şube noktada müşterileriyle buluşuyor. Doyuyo konsepti, Tavuk Dünyası ve Carmelo Coffee markalarının da kurucuları olan Pardo Food ekibi tarafından hayata geçirildi. Gıda sektöründe uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip olan Pardo Food ekibi olarak, konsept ve lezzet geliştirme konusunda oldukça iddialı bir ekip olduğumuzu da not etmek isteriz.

Gelecek yatırım planlarınız arasında şubeleşme hangi konumlarda olacak?

Doyuyo hızlı büyümesini gelişmiş franchise yapılanması ile sürdüren bir marka. Ana hammaddelerimiz olan tavuk, et, ekmek, sos ve kaplama harcı için kendi üretim tesislerimizi tamamlamış durumdayız. Bu noktada, Doyuyo’yu franchise’lerimizle birlikte Türkiye’nin her noktasına ulaştırmak en önemli yatırım hedefimiz. 

Franchise sürecinde dikkat ettiğiniz noktalar neler?

Franchise sürecindeki manifestomuzu “Doğru nokta, doğru yatırımcı” olarak özetleyebiliriz.
Ön görüşmeler sürecinde bu işi bizimle, severek ve tutku ile sürdürebilecek yatırımcı adayı olup olmadığını sorguluyoruz. Genel şartlarda anlaşma sağladıktan sonra ise, yatırım yapılacak noktanın detaylı fizibilite çalışmalarını hazırlayarak doğru yatırımcıyı doğru lokasyon ile buluşturarak devam ediyoruz.

Diğer yandan Pardo Food ekibinin diğer markaları Carmelo Coffee ve Etişleri de hızlı büyümeye devam ediyor. Bu markalarımızı da doğru lokasyonda konumlandırmak     hedeflerimiz arasında.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Doyuyo bugün altyapı yatırımlarını tamamlamış, şubelerini Türkiye’nin önde gelen Avm ve caddelerinde müşterileri ile buluşturan bir marka. Önümüzdeki süreçte de doğru yatırımcılarla doğru lokasyonlarda yer alarak “kazanan ve kazandıran” iş modeli ile yoluna devam edecek. 
Tüm aday iş ortaklarımızı tanışmaya, Doyuyo ile iş birliği yaparak birlikte kazanmaya davet ediyoruz.

TAVADA TAVUK

Yukarı