Ana içeriğe atla

ggh

ÇİĞ KÖFTEYE YENİ YORUM YENİ NESİL BABACAN ÇİĞ KÖFTE

06.09.2021 - 13:55

Murat Babacan, “Yeni Nesil Babacan Çiğ Köfte büyüyen, gelişen vizyonumuz ve misyonumuzla bizleri ileriye götürebilecek seviyede olan firmamız ile önce Türkiye, daha sonra dünyada ses getirecek ürünlerimizi herkese ulaştırabilmek ve bu yolda bizimle kazancına kazanç katacak yol arkadaşlarımızı bulup birlikte güzel işlere yürümek isteriz” dedi.

Babacan Çiğ Köfte markanızdan ve faaliyetlerinizden bahseder misiniz?


Babacan Yeni Nesil Çiğ Köfte, klasik çiğ köfte sektöründen farklı olarak Murat Usta tarafından keşfedilmiş olan alternatifsiz farkındalıklı Türkiye’de ilk ve tek sunum ve lezzetiyle patentleri alınmış eşsiz bir çiğ köfte markasıdır. Bu özel lezzetlerin öncelikli olarak Türkiye’de daha sonra tüm dünyada keşfedilmesini amaçlıyoruz.                        
 “Yeni Nesil Çiğ Köfte” tam olarak nedir? Sizi rakiplerinizden ayıran özellikleriniz nelerdir?


Yeni Nesil Çiğ Köfte olarak ayrıcalığımız el yapımı çiğ köfte olmasıdır. Bununla birlikte en önemli farkındalığımız hiçbir çiğ köfte markasında olmayacak şekilde çiğ köftenin sıcak sunumlarıyla ve dört çeşit özel soslarıyla yapılan sunumunda sektörde tekiz. Özellikle özel soslu dilimlenmiş kovada çiğ köfte, kebap çiğ köfte ve saç tavada Osmanlı çiğ köfte ile çiğ köfte sevenlerin beğenisini kazanmış ve kısa sürece büyük ilgi gören özel ürünlerimizdir.


Çiğ köfte üretirken en önem verdiğiniz hususlar nelerdir?


Ürünlerimizi üretirken en hassas olduğumuz noktalardan bir tanesi hijyenik ortamda tamamen doğal ürünlerle hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilmesine dikkat ediyor olmamızdır. Bundan dolayı lezzetlerimiz sektörde benimsenmiş ve çok talep görmüştür.


İleriye dönük mevcut projeleriniz nedir?


İleriye dönük olarak herkesin beğeneceğini düşündüğümüz dünyada ilk ve tek olacak sürpriz ürün çeşitlerimizin çalışmalarını devam ettiriyoruz. Bununla beraber bütün Avm’lere, üniversite kantinlerine, sinema gişelerine ve kalabalık alanlara özel tasarlanmış kiosk ve özel araba stantlarla satış noktaları vererek birçok il ve ilçede de hizmet imkânı sağlayacağız. Türkiye ve Avrupa' da bölgesel master franchising vererek yolumuza devam etmeyi düşünüyoruz.


Franchising Konseptinizden bahseder misiniz? Franchising şartlarınız nedir?


Franchising konseptimiz sektörde tek restoran menülü lüks ferah ve sıra dışı bir konsept olup franchising şartları çok ağır olmayan bir bayilik sistemindedir. Gerek eğitim ve formüllerin uygulanması, gerek yapılacak sunumlar da dâhil olmak üzere firmamız görevli personelle bütün eğitimlerini sağlayıp işletmeleri yönlendirmektedir. Bununla birlikte bu sistemde bizimle yer almak isteyen kişilerden en büyük beklentimiz işlerinin başında durabilmeleridir. Bir bayilik kurulumu 15-20 gün içerisinde gerçekleştirilip kurulum eğitim montaj dâhil her şey firmamıza aittir. Yatırımın en kısa sürede yatırımcıya geri döndüğü bir sistem kurduk.

nb

Yukarı