Ana içeriğe atla

ggh

BK Planty Whopper®: Yüzde 0 Et, Yüzde 100 Whopper® Lezzeti

03.05.2021 - 14:44

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, birbirinden özel ve yenilikçi lezzetler sunmaya devam ediyor. Sebze proteini kullanılarak hazırlanan BK Planty Whopper® fark atan ve lezzet katan tadı ile lezzet tutkunlarını sevindirecek!

Her dönem sunduğu farklı yenilik ve sürprizlerle fark yaratan vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, ikonik lezzeti Whopper® ailesini genişletmeye devam ediyor. Alevde ızgara ateşi konseptinin en popüler burgeri olarak Türkiye’de de en sevilerek tüketilen burger çeşitleri arasındaki Whopper®, sebze proteinli eşsiz yeni ürünü ile sevenlerinin beğenisine sunuluyor. 

WHOPPER® ŞİMDİ %0 ET SEÇENEĞİYLE

Lezzetini yüzde 100 alevde ızgara ateşinden alan, doyurucu sebze proteininden üretilen BK Planty Whopper®, büyük boy susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğandan oluşuyor. Yepyeni lezzete sahip BK Planty Whopper® artık tüm restoranlarda satışa sunuluyor. Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, hijyenik koşullarda en sevilen lezzetleri ve kampanyaları ile yanınızda olmaya devam edecek.

TAB GIDA LEZZETLERİNE KESİNTİSİZ ERİŞİM SÜRÜYOR

Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, koronavirüs’e (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İlk günden itibaren #evdek®al hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda markaları, kademeli normalleşme kararları çerçevesinde düşük, orta ve yüksek riskli gruplu illerde verilen talimatlardaki genel koşullara uygun olarak hizmet veriyor. Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, Yemek Sepeti'nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı üzerinden güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında hem görev yapan çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, ürün güvenli paket haline getiriliyor. Sipariş uygulamaları üzerinden 'Siparişimi Kapıya As' ve 'Temassız Teslimat' seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ’Güvenli Paket' uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor.

nb

Yukarı