Ana içeriğe atla

gf

2021 YILINDA ALDIĞIMIZ ÖDÜLLER, İŞİMİZİ DOĞRU YAPTIĞIMIZIN GÖSTERGESİ

06.01.2022 - 18:11

 Kuruyemiş sektöründe yaptığı doğru yatırımlarla kendine yer edinen Doğuş Kuruyemiş, 2021 yılı içerisinde aldığı ödüllerle de başarısını kanıtladı. Doğuş Kuruyemiş adına Genel Müdür Cemre Yenibeken ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Yenibeken; sahip oldukları ödüllerin, işlerini doğru yaptıklarının göstergesi olduğunu ifade etti.

Yeni bir yıla başlangıç yaptık. Doğuş Kuruyemiş olarak 2022 yılı için yeni hedef ve amaçlarınız nelerdir?

 Global olarak bakılırsa herkes ve her sektör için zor bir yılı geride bıraktık. Yeni yılda hem kendi adımıza hem de bayilik çatısı altında yeni şubeler açarak, markamızı perakende sektöründe daha bilinir ve ulaşılabilir bir duruma getirmek en büyük hedefimizdir. Ayrıca e-ticaret alanında da altyapısını hazırladığımız platformumuzda tüm ürünlerin nihai tüketicilere ulaşmasını sağlamak istiyoruz.

Yeni yılda ürün çeşitliliğinizde değişiklik olacak mı? Bünyenize yeni ürünler eklenecek mi?

Mağazalarımızda yaklaşık olarak 600 adet satışını gerçekleştirdiğimiz geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Dönemsel olarak da reyonlara eklenen ürünlerle daha da çeşitlilik kazanıyoruz.

2022’de yeni şube projeleriniz var mı? Bahseder misiniz?

Evet var. Şirketimizin merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı olarak ayırdığımız bölgeleri düzenli olarak araştırıyor, uygun olan lokasyonlarda şubelerimizin açılışlarını gerçekleştiriyoruz. Konsept olarak anahtar teslim bayilik projelerimiz olduğu için bölge seçimleri bizim açımızdan oldukça önem arz etmektedir. Bizim için önemli olan; çok şube açmak değil, doğru hedef kitleye ulaşabileceğimiz yer seçimi yapabilmektir. Bu doğrultuda önceliğimiz; Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi ve İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere İstanbul ve çevresinden başlayarak açımızı genişletmektir.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Müşterilerimizden aldığımız güvenle satış sonrası memnuniyetlerini duymak bize kıvanç veriyor ve doğru bildiğimiz yolda daha emin adımlarla yürümemizi sağlıyor. Bu yıl Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Yılın Önerilen Markası” seçildik. Ayrıca bu ay düzenlenecek olan Uluslararası Kalite Ödülllerinde “Yılın Başarılı Kuruyemiş Markası” seçildik. Ödülümüz taktim edilecek. Tüm bunlar bizler için yaptığımız işte ne kadar doğru yol aldığımızın en güzel göstergesi oluyor Markamızın altında her zaman yazdığımız gibi “Biz bu işi doğuştan biliriz.” 

jyh

Yukarı