EVİDEA, AYDIN’A İKİNCİ MAĞAZASINI AÇIYOR

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor.  Evidea, Aydın’a ikinci mağazasını 17 Ağustos Perşembe günü Kipa AVM’de açmaya hazırlanıyor.  

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, Aydın’a ikinci mağazasını açmaya hazırlanıyor. Şu anda Türkiye genelinde 42 mağaza ile hizmet veren Evidea, 43. mağazasını 17 Ağustos Perşembe günü Kipa AVM’nin zemin katında açmaya hazırlanıyor.

Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, yaklaşık 1.500 m2 büyüklüğü sahip, keyifli ve ferah mağaza konseptiyle de tüketicilerin ilk adresi olmaya devam ediyor.

Evidea, ayrıca açılışa özel bir kampanya sunuyor. 17 Ağustos – 27 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.*

Her yaşa ve her tarza hitap eden Evidea, 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir