Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

ZORLU SÜREÇLERİ FIRSATA ÇEVİRDİK

06.01.2022 - 17:04

 Atlantis Fun City, zorlu süreçleri fırsata çevirerek 9 şubesi ile büyümeye devam ediyor. Önemli lokasyonlarda değerlendirmelerini bitiren Atlantis Fun City, bu yerlerde yatırım kararları alarak hizmetlerine devam edecek. Atlantis Fun City Pazarlama Müdürü Aslı Yurdakul ile projeleri hakkında konuştuk.

Bize Atlantis Fun City'den bahseder misiniz?

 İş planlarınız, hayata geçirdiğiniz projeler ve gündeminizde neler var? Uzun zamandır Atlantis Fun City bünyesinde markanın imaj çalışmaları, kurumsal yapılanması gibi süreçlerde rol alıyorum. Atlantis Fun City büyümeye devam ediyor. 9 şube ile yola devam ediyoruz. Markamız sektördeki diğer oyuncuların durup beklediği süreçleri, stratejik kararlar alarak fırsata çevirdi. Çok önemli lokasyonlarda, uzun zamandır değerlendirmelerini yaptığımız yatırım kararları alındı. Metrogarden AVM, Axis AVM, Vega AVM içindeki bowling, oyun ve eğlence salonlarımız misafi rlerimizin hizmetinde.

Atlantis Fun City'e ailece geldiğimizde bizi neler bekliyor?

 Atlantis Fun City olarak her yaşa hitap ediyoruz. Sadece aileye, çocuğa hizmet eden üniteler değil; bilardo, masa tenisi, 7D, karaoke vb. pek çok hizmet ile misafi rlerimizi karşılıyoruz. Salonlarımızda ayrıca bowling turnuvaları da gerçekleştiren çok sayıda kurumsal fi rmayı titizlikle, tecrübe ile çok mutlu ayrılacakları şekilde ağırlıyoruz. Müşterimizin ihtiyacına kulak veriyoruz; doğum günü partilerimiz de oluyor. Taleplere göre renovasyona gidiyor ve işimizi severek, sevgiyle, motivasyonla ve hevesle yapıyoruz. Umarım tüm sağlık sorunlarının etkisini tamamen yitirdiği, ekonomik dalgalanmanın yerini güven ortamına bıraktığı yeni bir yıl olsun. Herkese bereketli, katlanarak büyüyen işler diliyorum.

TAVADA TAVUK

Yukarı