Ana içeriğe atla

ggh

Yaşayarak öğrenilen etkinlikler… / Activities learned by living …

15.11.2016 - 16:41

TÜM ETKİNLİKLERDE KAZAN-KAZAN ANLAYIŞI BENİMSENİYOR
“Yapacağımız bütün etkinliklerde kazan kazan anlayışını benimsiyoruz”  ifadesinde bulunan Aksiyon İstanbul Şirket Sahibi Hakan Külah, “Etkinlikler öncesi ne isteniyor, ne bekleniyor ve hedef ne diye sorgulayarak, buna göre bir sunuş hazırlıyoruz. Müşterimizin beklenti ve talepleri önceliğimiz oluyor. O hedefte neler yapabileceğimizi anlatıyoruz ve alternatifler hakkında da bilgilendirme yapıyoruz. Ana temamız değişmiyor; yaşayarak öğrenme...” dedi.

HER GEÇEN GÜN HEDEFLER BÜYÜYOR
Hedeflerinin her geçen gün büyüdüğünü ve bu geçen süre zarfında daha da fazla sorumluluk aldıklarını belirten Külah, “Aksiyon İstanbul olarak hedeflerimiz ilk güne göre çok büyüdü ve daha da büyüyecek. Her geçen gün bize daha da fazla sorumluluk yükleniyor ve daha fazlasını yapmamız gerekiyor. Spor tırmanış Türkiye’de çok yeni bir dal, tanıtmaya çalışıyoruz. İnsanların, çocuklarımızın bu sporu yaşayarak öğrenmesini sağlıyoruz” dedi. 

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEBİLEN ETKİNLİKLER 
“Mobil tırmanış duvarımızla Türkiye'nin her yerinde etkinlikler gerçekleştirebiliyoruz. Geçen hafta Kayseri ve Erzincan’da AVM'lere yönelik spor tırmanış etkinlikleri düzenledik ve talepler geldiği sürece Türkiye'nin her yerinde olacağız” açıklamasında bulunan Külah, “Geçen ay Adana’da bir şirket etkinliğinde seyyar tırmanış duvarımız ile faaliyet yaptık. Türkiye’deki ilk ve tek hidrolik sistem tırmanış duvarımızla çok kolay taşıma, çok kolay kurulum imkanı sağlıyoruz. Bu hem bizim hem de AVM'lerin bütçelerine katkı sağlıyor. Ciddi nakliye ücretleri, çok uzun süren montaj esnasında fazla personel ve konaklama giderleri yerine çok kolay sevk ve montaj ile her nokta da spor tırmanış faaliyetleri yapabiliyoruz” dedi ve sözlerine, “Aksiyon İstanbul olarak ‘Aksiyon Oyunlar’  konseptiyle faaliyetlerimizi çeşitlendirdik. Aksiyon oyunlar ile hem eğlenceli dakikalar, hem takım çalışması hem de takım ruhunu bir arada yaşatıyoruz” diyerek son verdi. 

 

WIN-WIN APPROACH IS ADOPTED IN ALL ACTIVITIES 
Hakan Külah, the Company Owner of Aksiyon Istanbul, presented the statement “We adopt win-win approach in all activities we will do” and said “By questioning what is desired, what is expected and what is the target before the events, we are preparing a presentation accordingly. Our customers’ expectations and demands are our priority. We tell what we can do to for that goal and we are also informing about alternatives. Our main theme does not change; learning by living…”.

GOALS ARE GROWING DAY BY DAY
Külah, who stated that their goals grow day by day and they are taking more responsibility during this time said “Our goals as Aksiyon Istanbul has growth as compared to first day and will grow much. Every day more and more responsibility is placed on us and we need to do more. Sports climb is a very new branch in Turkey, we are trying to promote. We make people, our children learn this sport by living”. 

EVENTS ALL OVER TURKEY
Külah who made statement “We can organize events all over Turkey with our mobile climbing wall. We organized sports climbing events for shopping malls in Kayseri and Erzincan last week and we will be all over Turkey as long as the demands arrive” said “We made activity with our mobile climbing wall in a company event in Adana last month. We provide the possibility of very easy transportation, very easy installation with Turkey’s first and only hydraulic system climbing wall of us. This contributes to the budget of both us and the shopping malls. We can do sport climbing activities at every point with very easy shipment and installation instead of enormous shipping charges, high staff and accommodation expenses during too long installation” and finished his words by saying “As Aksiyon İstanbul, we diversified our activities with the concept of ‘Action Games’.  We allow to live both fun minutes, team work and team spirit altogether with action games”. 
 

nb

Yukarı