Ana içeriğe atla

ggh

TÜRKİYE’NİN EĞLENCE MERKEZİ: PLAYLAND

06.09.2021 - 12:10

65000 m2 kapalı alanıyla, 2021 yılında 8.500.000 ziyaretçi hedefiyle, 5000’den fazla oyun makinesiyle Türkiye’nin Eğlence Merkezi Playland’a davetlisiniz!

Playland Oyuncak A.Ş İstanbul’da kurulmuştur. Oyuncak ve oyun araçları üreten firma, kendine özgü renkleriyle eğlence dünyasının bir parçası olmuştur. Playland; imalat, ithalat, ihracat, satış, kiralama, işletme ve teknik servis alanlarında tüm Türkiye ve Avrupa’da distribütörlük, temsilcilik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Playland, ithal ürünlerle birlikte kendi ürünlerini de, marka ve endüstriyel tasarım yetki belgesiyle üretmektedir. Firma her alanda bilgisayar destekli projelendirme ve tasarım yapabilmekte, çeşitli alternatifler sunabilmektedir.

Playland, hangi oyun araçlarının imal ve ithal edileceğini, yapılan kapsamlı araştırmalardan sonra karar vermektedir. Markalı ve lisanslı oyuncak ithal eden firma; çocuklara doğru eğitim ve oyun zevkini vermeyi amaçlayıp, tüm oyuncakların çocuk üzerindeki etkisini incelemekte ve daima en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmayı hedeflemektedir.

Bu kapsamda firma, topluma ve genç nüfusa karşı sosyal yükümlülüklerini de yerine getirmeye azami dikkat etmektedir.

Playland’in ürün yelpazesini ve hizmet standartlarını anlatır mısınız?

Sektöründe 26 yıldır  kapalı açık alan eğlence merkezleri soft play alanlar, bowling salonları ve trambolin parklar, inter aktif oyun alanları işletmektedir. Arcade üretim, bakım hizmetleri yanı sıra profesyonel tasarım ekibiyle yeni mağaza planlama konusunda hizmet vermektedir. Bizler için en önemli 3 maddelik hizmet standart müşterilerimizin mutlu olması, Çocukları gülümsetmek  huzurlu bir şekilde hijyenik güvenilir bir ortamda eğlenirken, işini seven yeterli seviyede personellerin hizmetiyle keyifli zaman geçirmelerini sağlamak.

Üretimini üstlendiğiniz ürünlerde nasıl bir kalite standardına sahipsiniz? Ürünlerinizin gördüğü talepten bahseder misiniz?

Çocuklarımıza yeni jenerasyon eğlenceyi keşfetme fırsatı sunuyoruz, Playtown, 3-9 yaş çocuklarımızın gelecekte   yapabilecekleri meslek dallarına eğilimlerini (hastane, itfaye, polis, öğretmen…) birbirinden eğlenceli aktivite alanlarında fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirecek meslekleri deneyimleyerek, seçim yapma özgürlüğünü elde ettiği, yaratıcılığını kullandığı, oynadığı ve ürettiği bir konsept… Çocuklar bu alanlarda denesin, keşfetsin, sosyalleşsin, eğlenerek öğrensin ve sağlıklı

bir şekilde gelişsin. Playbowling, eğlenceli zaman geçirmelerini, toplu ve grup aktivitelerinde yarışabilmelerini sağlarken; bir diğer konseptimiz kum havuzlarında çocuklarımız hem gönüllerince eğlensin aynı zamanda yaratıcılıkları da gelişsin arzusuyla hareket ediyoruz. Son dönemde giderek büyüyen trambolin alanları çok önemli bir aktivite… Bu aktivite, gençlerimizin mobil cihazlarda geçirdiği zamanın yerine yapabileceği yeni bir spor aktivitesi olmuştur. Kardiovasküler sistemin çalışmasını, kemik ve kas sisteminin gelişmesini sağlarken, eğlenmek için eşsiz fırsat alanları olmuştur. Gençlerimizin hem fiziksel hem de düşünsel gelişimlerine katkı sağlamaktadır

 

Playland Oyun Alanlarında güvenle vakit geçirilebilmesi için uyguladığınız güvenlik koşulları nelerdir?

Özellikle Pandemi döneminde Müşterilerimiz güvenli, interaktif, eğlenceli, en yeni teknolojilerle donatılmış, hijyenik bir ortamda kaliteli zaman geçirebilmek istiyor. Bizim en önemli müşterilerimiz çocuklar onlar bizim her şeyimiz onların sağlığı ve güvenliği bizim için gerçekten çok önemli. Standartlara uygun ürünlerle anlaşmalı olduğumuz kurumsal yeterliliğe sahip firmalara alanlarımız düzenli olarak temizletilmektedir. Çok sık denetimlere tabi olduğumuz zamanlarda markamız bu konuda tam not almıştır.

nb

Yukarı