Ana içeriğe atla

nr

Tek beklenti, birlikte hareket etmek

13.12.2016 - 17:09

Ozzyy Eğlence Dünyası Genel Koordinatörü Oğuzhan Dal: “Eğlence firmalarının AVM’lerden, kapalı alan içerisinde, temalı çocuk eğlence ünitelerini ve özel aktivite alanlarını birlikte oluşturup, hizmete açmak gibi bir beklentisi olabilir” dedi. 

Eğlence sektöründeki pek çok firma büyümelerindeki engellerden biri olarak AVM’leri gösteriyor. Peki, neden AVM’ler engel olarak görülüyor? Eğlence firmalarının AVM’lerden beklentileri neler?
AVM ziyaretçilerine hem alışveriş, hem yeme-içme hem de eğlence alanı gibi pek çok hizmet sunuyor. Hizmet platformu geniş kitlelere hitap eder, bu yüzden de AVM’ler tercih nedenidir. AVM’ler, AVM dışında kurulan eğlence alanlarını, özellikle temapark ve lunaparka olan talebi olumsuz etkiliyor. Bu noktada eğlence firmalarının AVM’lerden, kapalı alan içerisinde, temalı çocuk eğlence ünitelerini ve özel aktivite alanlarını birlikte oluşturup, hizmete açmak gibi bir beklentisi olabilir. 

Eğlence sektöründeki firmalar kendini geliştirmek ve diğer firmalarından ayrışmak adına neler yapmalıdır? Sizin buna yönelik çalışmalarınız neler?
Başarılı olmak için memnuniyetin yüksek olması ve beklentilere cevap vermek gerekiyor. Ülkemizin hızlı gelişimine paralel olarak eğlence alanlarına duyulan ihtiyaca göre alternatifler sunmak hedefimizdir. Yatırımcılarla ve perakendecilerle bir araya gelerek fırsatları değerlendirip, yeni girişimler ve yatırımlar yapmayı hedefliyoruz.

2017 yılına yönelik çalışmalarınız neler olacak?  Büyüme planlarınızdan ve etkinlik takviminizden bahseder misiniz?
Her firma gibi bizimde 2017 yılında yatırımlarımız mutlaka olacak. Hedefimiz; 2017 yılının sonunda minimum yüzde 20 büyümek... Bu hedefi elde edebilmek için ekip olarak düzenli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2017 yılında firmamızın üreteceği 2 yeni ürün ile hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum. Biz Ozzyy Eğlence Dünyası olarak her zaman müşterilerimize profesyonel hizmet veriyor ve vermeye devam edeceğiz.

nr

Yukarı