Ana içeriğe atla

ggh

TAMAMI YERLİ ÜRETİM OLAN ÜRÜNÜMÜZ VE MARKAMIZLA YURT DIŞINA AÇILACAĞIZ

06.09.2021 - 11:55

Social Booth Turkey Kurucusu YAVUZ GÜVEN, Bugüne kadar bayilik almak için gerek yurt içinden gerekse yurt dışından çok fazla talep oldu ancak tüm lokasyonlardaki kabinlerimizi kendimiz işletmek üzere ürettik. 2022 yılı itibariyle bayilik verme konusunda bir planlama yapıyoruz. Hayata geçirmeyi planladığımız iş ortağım modeli ile her hangi bir personele ihtiyaç duymayan bu kazançlı işe dahil olmak isteyen yatırımcılarımızı bekliyoruz” dedi.

Social Booth Turkey’den bize bahseder misiniz? Faaliyet alanları nelerdir?

Social Booth Turkey, içine girdiğiniz andan itibaren sizi sınırsız bir eğlenceye davet eden, her yaştan herkesin kolaylıkla kullanabileceği yazılım ve donanıma sahip olan, fotoğraf baskısı ile anınızı ölümsüzleştiren, fotoğraflarınızı sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz ve tamamı yerli üretim olan sosyal-eğlenceli bir etkileşim kabinidir.

Misafirlerimiz fotoğraf kabinimizde yer alan birçok farklı kategoride, farklı yaş ve beklentiye uygun olarak belirlenmiş arka plan temalarından birini seçtikten sonra 4 farklı poz vererek fotoğrafını çekiyor ve istediği fotoğraf filtresini seçerek saniyeler içinde fotoğraf baskısını alabiliyor. Ayrıca dilerse fotoğrafını karekod uygulaması ya da mail yoluyla dijital olarak alabildiği gibi, sosyal ağlarda paylaşım seçeneği ile bu eşsiz pozları paylaşarak eğlencesine başkalarını da ortak edebiliyor.

Türkiye’de toplam kaç lokasyonda hizmet vermektesiniz? Yeni lokasyonlar veya projeleriniz mevcut mu?

Türkiye’nin birçok bölgesinde 50’den fazla lokasyonda misafirlerimize bu eğlenceli deneyimi yaşamaları için ev sahipliği yapıyoruz.

Pandemi süreci planlarımızı biraz olumsuz etkiledi ancak yeni lokasyonlar için çalışmalarımız sürekli devam ediyor ve 2022 yılı ilk çeyreğine kadar toplam sayımızı 100’e çıkarmayı planlıyoruz.

Bununla beraber halen üzerinde çalıştığımız ve bitirmek üzere olduğumuz bir projemiz var, Türkiye’de henüz örneği olmayan ve kabinlerimizi çok daha eğlenceli hale getirecek bu projeyi de 2022 yılı içerisinde hayata geçirmeyi planlıyoruz.

Fotoğraf kabinlerinde ne gibi hijyen önlemleri aldınız? Pandemi sürecinde insanların dönüşleri nasıl oldu?

Pandemi döneminde kabinlerimizi sürekli ve düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Bununla beraber pandemi koşullarına uygun kullanım konusunda kabin içinde ve dışında yer alan uyarı yazılarımızla ziyaretçilerimizi yönlendiriyor ve ayrıca kabin içine yerleştirdiğimiz el dezenfektanları ile ziyaretçilerimizin bu keyifli deneyime sağlıklı bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Pandemi sürecinin başlarında bir miktar düşüş olmasına rağmen AVM’leri ziyaret eden misafirlerimiz Fotoğraf Kabinlerimizi de kullanmaya devam ettiler. Bununla beraber her geçen gün artan bir ilgi ile ziyaretçilerimiz fotoğraf kabinlerimizi kullanıyor ve bizler de tüm enerjimiz ile onların bu eğlenceli deneyimini daha da eşsiz hale getirmeye çalışıyoruz.

İleriye dönük plan ve yatırımlarınız nelerdir?

Daha önce de belirttiğim gibi 2022 yılı içerisinde hayat geçirmeyi planladığımız ve bizleri çok heyecanlandıran bir projemiz var, şimdilik daha fazla detay vermek istemiyorum ancak misafirlerimize sıra dışı bir deneyim yaşatacağımızı söyleyebilirim. Bunun yanı sıra tamamı yerli üretim olan ürünümüz ve markamızla yurt dışına açılarak birçok ülkede bu eğlenceli deneyimi insanlarla buluşturmak istiyoruz.

 

nb

Yukarı