Ana içeriğe atla

nr

Sweetbox ve Gold Class ile sinema keyfi Cinemaximum'da...

10.03.2017 - 10:30

Sinemada lüks ve konfor arayanlar için Cinemaximum’dan büyüleyici bir salon… İçine gömüleceğiniz, izlerken kendinizi rahatlamış ve huzurlu hissedeceğiniz Gold Class koltuklar veya film izlerken baş başa kalmak istediklerinizle size özel Sweetbox koltuklar şimdi Cinemaximum ayrıcalığı ile Türkiye’de!

Cinemaximum sinemaları dünya standartlarındaki teknolojiyi, konfor, ergonomi ve üstün hizmet kalitesiyle birleştirerek beklentilerin ötesinde bir hizmet anlayışıyla sinemaseverlere mükemmel sinema deneyimi yaşatıyor. Mars Cinema Group, geçtiğimiz günlerde açılan Cinemaximum Watergarden İstanbul’da beklentilerin ötesindeki hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.
Gelişmiş sinema teknolojileri ile Türkiye’de sinemaseverlere ilkleri yaşatan Cinemaximum, salonlarının konforunda da üstün ayrıcalıklar sunuyor. Watergarden İstanbul’da açılan Cinemaximum’un iki salonu Gold Class konseptinde tasarlandı. Salonlarda ayrıca Sweetbox konseptinde koltuklar da bulunuyor. Sinema keyfini ev sıcaklığıyla buluşturan salonlar, Türk sinema izleyicisini beş yıldız konforunda ağırlıyor. 
Sweetbox koltuklarda, sevdiğinizle birlikte kendinizi gerçekten bir çikolata veya şekerleme kutusundaymışsınız gibi hissediyorsunuz. Bir sinema salonunda ama baş başa film izleme keyfi bir de Cinemaximum’un ileri teknoloji film sunumu ile birleşince salondan hiç çıkmadan üst üste film seyretmek kaçınılmaz oluyor. 
Cinemaximum Watergarden İstanbul’daki Gold Class koltukların keyfi de bir başka… Yumuşacık bir koltukta, hafif yatış pozisyonunda, ayaklarınızı uzatıp şöyle huzurla bir sinema keyfi yaşamak istiyorsanız Gold Class koltuklara sahip Cinemaximum Watergarden en doğru adres… Üstelik bu beş yıldız konforunuza terlik ve şal da dahil… Bu arada telefonunuzun şarjı bitiyor diye sakın endişelenmeyin… Salonda cep telefonunuz için şarj üniteleri de bulunuyor.   
 

nr

Yukarı