Ana içeriğe atla

gf

SADAKAT GELİŞTİRME YÖNTEMLERİMİZLE HİZMETLERİMİZİ YENİLİYORUZ

06.04.2022 - 15:45

Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Dönmez; Atlantis Fun City olarak uyguladıkları sadakat geliştirme yöntemlerinin kendileri adına öneminden bahsederken, yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için içinde bulundukları hazırlıklardan da söz etti.

 

Atlantis Fun City olarak sadakat geliştirme yöntemlerinizden bahseder misiniz?

Biz İstanbul’da 9 ayrı salonumuzda, ayrı müşteri taleplerine göre iş planı yapıyoruz. Pek çok ünite ile hizmet verdiğimiz için, her müşterimizin eğlence anlayışının farklı olduğunu biliyoruz. Atlantis Fun City olarak; uzun yıllardır CRM uygulamamız üzerinden hangi müşterimiz hangi hizmetimizden sıklıkla faydalanıyor ya da hangi salonumuzu tercih ediyor bu yönde alt kırılımlara erişiyoruz. Ve en önemlisi yaptığımız kampanyaların verimliliklerini de sıkı bir takip ile ölçümlüyoruz, değişikliğe gidiyoruz. Bizim sadakat sahibi bir müşteri portföyümüz var.

Müşterilerinizin memnuniyetini sürdürülebilir kılmak amacıyla ne tür politikalar yürütüyorsunuz?

Bizim ana başlıklarımızdan en önemli olanları elbette güvenlik ve temizlik. Bu konuda gereken titiz yaklaşımı her daim gösteriyoruz. Salonlarımızda müşteri memnuniyeti bizler için çok önemli. Bizim her misafi rimiz, memnuniyeti ya da şikayeti ile alakalı bizlere sınırsız erişim sağlayabilir. Her türlü açık iletişim sayesinde sorunlar ve çözümler konusunda farkındalığımız var ve çok hızlı erişim sağlanabilen, çok hızlı çözüm geliştirdiğimiz bir müşteri memnuniyeti anlayışımız var.

Yaklaşan ara tatil ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Atlantis Fun City olarak bir çalışmanız mevcut mu?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarımız salonlarımızda doyasıya Bayram’ı kutluyorlar. Ne güzel ki bu değerli bayramlarımız var. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na, salonlarımızdaki operasyona çok daha hız vererek, tüm başlıklarda iyileştirmeye giderek hazırlanıyoruz; temizlik ve güvenlik gibi…

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Atlantis Fun City markası olarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Her salonumuz birbirinden değerli. Herkesi salonlarımızda en güzel şekilde vakit geçirmeye davet ediyoruz. Zor yaşam koşullarında, herkesin eğlenceye zaman ayırmaya ihtiyacı var. Atlantis Fun City olarak misafi rlerimizi ağırlamayı ve mutlu etmeyi seviyoruz.

 

jyh

Yukarı