Ana içeriğe atla

yu7676

“Projeyi en iyi nasıl temsil edeceğimizi biliyoruz”

25.05.2016 - 17:53

Organizasyonları sağlarken öncelikle merkez danışmanlıktaki profesyoneller ve AVM yönetimindeki muhataplarıyla programın tüm detaylarını ve yöresel etkilerini en küçük ayrıntıya kadar değerlendirdiklerini belirten Sinecast Sanatevi Firma Sahibi Cihan Savaş, “Müşterilerimizi, ne istediklerini, projeyi en iyi nasıl temsil edeceğimizi biliyoruz” dedi.

Sinecast Sanatevi’nin çocukların hayal dünyasındaki serüveninin şimdilerde ikinci nesille devam ettiğini belirterek sözlerine başlayan Sinecast Sanatevi Firma Sahibi Cihan Savaş, “Şirketimizin 80’li yılların sonlarında çizgi film üretimiyle başlayan yolculuğunun; 90’lı yılların sonunda çocuk tiyatrolarıyla, 2000’li yılların sonunda ise animasyon ve turizm sektöründeki etkinlikleriyle süregeldi” diyerek firmaya ilişkin bilgilendirmelerine devam etti. 

Sinecast Sanatevi’nin, AVM’lerin hayatımıza bu kadar hızlı ve köklü bir şekilde dahil olmasına kayıtsız kalınamayacağını belirten Cihan Savaş, “Yeniden yapılanarak stratejimizi, projelerimizi ve işleyiş biçimimizi hızla yeniden organize ettik ve Türkiye’nin yeni sosyal yaşam alanlarına mutluluk katmaya başladık… Son dönemde Köstebekgiller, Marsupilami, Can, Rosie’nin Dünyası gibi lisanslı çizgi film gösterileri ve özgün temalı çocuk etkinlikleri başta olmak üzere hayata geçirdiğimiz yepyeni projeler ile herhalde artık isimlerini buraya sığdıramayacağımız kadar çok AVM’de başarılı etkinlikler gerçekleştirdik. Ayrıca Avrupa’nın en büyük ramazan etkinliğini 3 yıldır başarıyla yaptığımızı da belirtmek isterim” dedi.

 

“ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE BİRLİKTELİĞİMİZ DEVAM EDİYOR OLACAK”

Şimdiye kadar hangi AVM’lerde çalışmalar gerçekleştirdiklerine ilişkin örnekler vererek açıklamalarına devam eden Cihan Savaş, “Özdilek Park İstanbul, Maltepe Park, Next Level, Agora, Korupark, Forum Gaziantep gibi Türkiye’nin dört bir yanından örnekler ile özetleyebiliriz. Özellikle son dönemde Turkmall ekibinin bizlere duyduğu güven ile Symbol Yaşam Merkezi, Novada Konya ve Novada Edremit projelerinin açılış etkinliklerini gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönemde de birlikteliğimiz devam ediyor olacak ”dedi.

 

“HER ETKİNLİĞE İLK ETKİNLİKMİŞ GİBİ HAZIRLANIYORUZ”

Gerçekleştirdikleri organizasyonlardaki en önemli hedeflerinin çocuklar olduğunu ifade eden Savaş, “Hepimizin ortak noktası; çocukların heyecan dolu dünyası. Onları hayal kahramanlarıyla buluşturmak, heyecan duydukları dünyalara taşımak ve belki daha ötesi… Gerisi zaten mutluluk… Hepimizi biraraya toplamaya yetiyor” diyerek düşüncelerini dile getirdi. 

Savaş sözlerine şöyle devam etti: “Organizasyonları sağlarken öncelikle merkez danışmanlıktaki profesyoneller ve AVM yönetimindeki muhataplarımızla programın tüm detaylarını, yöresel etkilerini en küçük ayrıntıya kadar değerlendiriyoruz. Son derece titiz ve deneyimli kadromuzla projenin en iyi şekilde uygulanmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizi, ne istediklerini, projeyi en iyi nasıl temsil edeceğimizi biliyoruz. Her zaman genç, dinamik ve yaratıcı kalmaya mutlak özen gösteriyoruz. Her etkinliğe ilk etkinlikmiş gibi hazırlanıyor, heyecanımızı asla kaybetmiyoruz. Şirketimizin yaklaşık 25 yıllık serüveninde muhataplarımızın övgü ve tavsiyeleriyle varlığını gelişerek sürdürmesi sahip olduğumuz en değerli kıymettir.”

 

“TÜRKİYE’DE İLK KEZ GERÇEKLEŞTİRİLECEK ÇOK ÖZEL BİR PROJE GELİYOR”

Son olarak şimdiye kadar en çok ses getiren çalışmaları ve bundan sonraki planlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Savaş, “Sektördeki muhataplarımızla yaptığımız görüşmelerde şu diyalog hiç değişmiyordu: ‘Bunlar bilinen faaliyetler, başka neler var, yeni neler var, farklı neler var?’ İşte bu sorular 5 yıl önce bizim radikal değişimimizi tetikleyen sorular oldu. Artık standart hiçbir iş yapmayacaktık. İşte bu sebeple; önce yeni bir isim bulduk kendimize: ‘Acayip Animasyonlar Atölyesi’  Sonrası ise hummalı bir çalışma… Şişme Tiyatro Treni” ile başladı bu acayip serüven, ardından Kukla Dans Efsanesi doğdu… Ardından Yürüyen Kemanlar isimli Avrupai bir şov yarattık. Bando Alibaba ile Türkiye’nin en sevimli bandosunu kurduk… Bugünlerde ise Jurassic AGE isimli heyecan verici bir dinozor gösterisi… Bu macera dolu yolculuklar devam ediyor ve edecek” dedi ve ekledi: “2016’ya Jurassic AGE – Live Dinosaur Action etkinliğimizle başlıyoruz. Müşterilerimiz bugüne kadar hiç yaşamadıkları bir Dinozor Devri heyecanına tanık olacak. Sergi değil tam bir etkinlik Jurassic AGE. Türkiye’de bir ilk! Jurassic Devri’ni anımsatan dekoru ve yine Türkiye’de ilk kez kullanılan tam kamuflajlı yüksek gerçeklikte dinozor kostümleri ile oldukça etkileyecek izleyenleri. Tabii ki yeni lisanslı çizgi film karakterlerimiz de katılacak aramıza. Bir de yılın son çeyreği… Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek çok özel bir proje geliyor.”  

,

Yukarı