Ana içeriğe atla

yu7676

Polın Waterparks Avrupa İş Ödülleri’nden Ruban d'Honneur ile döndü

13.06.2017 - 16:59

Polin Waterparks Avrupa İş Ödülleri'nde (European Business Awards) ''İthalat/İhracat'' kategorisinde “Avrupa'nın En İyi 10 Şirketi” arasına girerek ''Ruban d'Honneur'' ödülüne layık görüldü.  

Dünyanın önde gelen danışmanlık firmalarından RSM tarafından organize edilen ve Avrupa'nın en önemli iş liderleri, akademisyenleri ve kamu temsilcileri tarafından desteklenen, 34 ülkeden, 32 bini aşkın şirketin katıldığı, girişimcilik, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik alanlarında en iyilerin seçildiği “Avrupa İş Ödülleri (European Business Awards - EBA) 2016-2017” yarışmasının sonuçları, geçtiğimiz günlerde Dubrovnik'te düzenlenen gala gecesinde açıklandı. Yüzde 100 yerli sermaye ve iş gücüyle hizmet veren, su parkları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında sektörün global lider markası, Polin Waterparks, “İthalat/İhracat” kategorisinde “Avrupa'nın En İyi 10 Şirketi” arasına girerek “Ruban d'Honneur” ile ödüllendirildi.
4 Mayıs'ta Hırvatistan'ın Dubrovnik kentinde gerçekleştirilen ödül töreninde, kendini su parkı sektörüne adamış tüm Polin Waterparks çalışanları adına ödülü alan Polin Waterparks Genel Müdürü Sn. Basar Pakis, “Avrupa'nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa İş Ödülleri’nde ülkemizi temsil ederek, İthalat/İhracat kategorisinde ‘Ruban d'Honneur’ olmanın gururunu yasıyoruz. 40 yıldır sektörümüzde gösterdiğimiz başarılı çalışmalarımızın ardında, sektöre yön veren yeniliklerimiz, 100 ülkede kendi markamızla gerçekleştirdiğimiz 2 bin 500'den fazla su parkı projesi ile su kaydırakları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında globalde sektör lideri konumunuzu bu ödülle perçinleyerek, başarılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
Avrupa İş Ödülleri (European Business Awards-EBA), uzun soluklu bir yarışma. Temmuz 2016'da baslayan EBA ödül sürecinde, ilk olarak Türkiye'yi temsil etmek üzere bir üst kategoride yarışacak 10 Ulusal Şampiyon (National Champion) seçildi. Polin Waterparks bu ilk aşamada da finale kalarak Türkiye'yi temsil etmek üzere bir üst kategoride yarışacak 10 Ulusal Şampiyonlardan (National Champion) biri olmuştu.
 

,

Yukarı