Ana içeriğe atla

gf

PLAYPARK EĞLENCE İHRACATINA DEVAM EDİYOR

13.12.2021 - 10:54

Türkiye’deki eğlence sektörünün lider firmalarından olan Playpark firmasının Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Keçebir, şirketin yeni projeleri ve özellikle yurt dışı planları hakkında gelişmeleri Mall Report okurları için paylaştı.

Başkan Fatih Keçebir açıklamasında şöyle konuştu: “Sektörümüzün  öncü ve lider firmalarından biri olarak Playpark ve Bowlingo markalarını sektöre girişimizin 10. yılında batıdan doğuya, kuzeyden  güneye  Türkiye’nin her noktasına taşıdık. Olmaz, zor, riskli denilen yerlere markamızı, heyecanımızı ve hizmetimizi götürdük. Artvin’den Hatay’a, Cizre’den Doğu Beyazıt’a, Mardin’den Batman’a doğuda ve Ankara, İstanbul, Fethiye, Adapazarı, Kocaeli ve Türkiye’nin her noktasında ulusal bir marka olarak büyümeye devam ediyoruz.”

“Zamanında aldığımız bir karar ile Türkiye sınırları içindeki  büyümemizi 2015 yılı itibari ile KKTC  Lefkoşe’deki ilk  yurt dışı şubemizi açarak farklı bir kulvara taşıdık. Peşpeşe hiç hız kemeden; Kazakistan Atyrau, ardından Kosova Prizren, Irak Kerkük-Bağdat, Ukrayna Dnipro, Kosova Mitroviça ve Kazakistan Aktau şubelerimizin açılışlarını gerçekleştirdik. Kasım ayı içerisinde  yine bir ilki gerçekleştirerek aynı hafta iki yurt dışı şubemizi daha hizmete soktuk. Makedonya Üsküp’te Üsküp’ün ve ve Balkanların en yeni ve en büyük  projelerinden biri olan EastGate Mall’de kapsamlı bir eğlence merkezi açtık.”

ff

“En son açılışını gerçekleştirdiğimiz projemiz Özbekistan Andijan’da Navruz Alışveriş Merkezi’ndeki şubemiz. Sanıyorum ki bu proje şu ana kadar yaptıklarımız içerisindeki en kapsamlı proje olarak ayrı bir öneme sahip. Toplamda 4.000 metrekare kapalı alanda, bir eğlence merkezinde olması gereken tüm unsurları kapsayan bir proje. Son derece modern ve büyük bir softplay oyun alanı,  her yaşa hitap edebilecek kapasitede bir trambolin alanı, lasertag arena, tırmanma duvarları, mini bowling alanları, kum havuzu, lego alanları, brick oyun alanı, çarpışan araba ve akülü araba pistleri, yaş günü alanları, kafesi ve onlarca oyun grubu ile ayrıca dış alanda son derece kapsamlı ropcourse adventure oyun alanı. 60 metrelik  bir zipline. Büyük bir corousel ,tren ve diğer oyun grupları ile çocukların ve gençlerin saatlerce oynamaktan eğlenmekten yorulmadan vakit geçirebilecekleri tam kapsamlı bir eğlence alanı gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz.”


“Bu kadar kapsamlı, güzel bir projeyi  yapmış ve tamamlamış olmak bizleri yormaktan ziyade daha ilerisi için umut ve güç verdi, motive etti. Bu kapsamda yeni projelere imza atmaya devam ediyoruz. 2022’nin ilk çeyreğinde Kosova’da dördüncü ve Mitroviça’da ikinci projemiz olan MitrovicaMall  Playpark şubemizi açacağız. 2022’de yurt içi ile birlikte yurt dışı projelerimizde devam ediyor olacak. Bir sonraki haberlerimizde sizlerle Arnavutluk, Romanya ve Fas projelerimizi de paylaşacağımızı umuyorum. 8 farklı ülkede 30 mağaza ile büyümeye devam ediyoruz.”

jyh

Yukarı