Ana içeriğe atla

nr

Playkıds Yenilikçi Anlayışı ile Sektöre Öncülük Ediyor

07.03.2018 - 10:06

Ops!Co Group Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç, Playkids’in yenilikçi anlayışı sayesinde sektörde birçok hizmetin kurucusu ve bu anlamda fikir babası olduğunu belirtti.

DAİMA YENİLİKÇİ OLMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ

Playkids olarak sektörün öncü eğlence markası olup Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinde hizmet vermekte olduklarını söyleyen Koray Dilmaç, “Eğlence dünyasına bugüne dek katmış olduğumuz birçok yenilikçi hizmet ile hem iş ortaklarımız hem de ziyaretçilerimiz tarafından ‘Türkiye’nin En Çok Sevilen Eğlence Merkezi Markası’ olmak için çabalıyoruz. Ülkemizde tüm bölgelere yayılan bir hizmet ağıyla alışveriş merkezlerinde bu anlamda farkındalık yaratıyor ve edindiğimiz kurumsal çizgi çerçevesinde Playkids’i daima taze ve yenilikçi tutmaya özen gösteriyoruz” ifadelerinde bulundu.

YENİ NESİL EĞLENCE ALANLARI KURGULANIYOR

Playkids’in yenilikçi anlayışı sayesinde sektörde birçok hizmetin kurucusu ve bu anlamda fikir babası olduğunu belirten Dilmaç, “Playkids kurumsalı çerçevesinde, belirli pilot mağazalarımızda sürekli yeni nesil eğlence alanları kurguluyoruz ve ziyaretçilerimizin tepkilerini ölçüyoruz. Son zamanlarda yayılan kum oyun alanlarını da böyle bir süreçten geçirip Playkids konseptlerine dahil ettik. Başarıyla birçok bölgede ve alışveriş merkezinde uyguladık, uyguluyoruz. Bizi takip eden sektördeki birçok farklı firma da benzer tarzda uygulamaları deniyorlar.

ÇÖZÜM ODAKLI OLUNMALI

Müşteri memnuniyeti ve firma sürekliliği üzerine de konuşan Dilmaç şunları söyledi: “Ziyaretçilerimiz bizim için çok değerli. Stres atmak veya eğlenmek için geldikleri bir mağazadan kırgın ayrılmalarını asla istemeyiz. Bu durumu azami ölçüde engellemek adına deneyimli mağaza yöneticilerimizle sürekli birlikte hareket ediyor, planladığımız oryantasyon eğitimleri ile onların Playkids normlarını üst seviyede kazanmalarını sağlıyoruz. Problemler tabii ki yaşanabilir ancak ilk önce yapmamız gereken ziyaretçi-yönetici ilişkilerini samimi ve problem çözme odaklı sürdürmek. Bunun dışında hijyen-kalite-güven üçlüsünü çok iyi koordine edip ziyaretçilerimizin mağazalarımıza karşı bir sadakat hissi duymalarını sağlamaya çalışıp ziyaretçi sürekliliğini hedefliyoruz.”

YAPILAN İŞLERİN KALİTESİ SEKTÖRE İVME KAZANDIRDI

Ülkemizde eğlence sektörünün yeni yapılan yatırımlarla çok daha farklı bir hüviyete kavuştuğuna değinen Dilmaç, “Kurumsal bakış açısını profesyonel ekiplerle birleştirebilen markalar ön planda. Her ne kadar yatırım maliyetlerimiz çok fazla olsada yapılan işlerin kalitesi ile sektörümüz güzel bir ivme yakaladı. Aylık ve yıllık bazda oluşan kiralama maliyetlerimizin çok daha makul seviyelere gelmesiyle yapılan yatırımların daha da büyüyebileceğini öngörebiliriz” dedi.

nr

Yukarı