Ana içeriğe atla

nr

Oyun ve eğlence sektörünün çözüm ortağı

13.04.2017 - 15:45

Karınca Park Firma Sahibi Seçkin Sütşurup: “Çocuk Lunapark makinaları imalatı ve işletmeciliğine ağırlık veren, birçok firmanın yedek parça temini ve çözüm ortağı olan Karınca Park firması, ithal oyuncak ve eksperlik hizmetleriyle AVM sektöründe yurt içi ve ağırlıkla yurt dışı çalışmalarıyla büyük başarılar kaydetti” dedi.

Karıncapark’ı tanıyabilir miyiz? Ne zaman kuruldu? Hangi sektörler ve firmalarla çalışıyorsunuz?
Karınca Park 1998 yılında kurulan bir firma. Jetonlu oyuncak makine imalatıyla sektöre adım atan ve faaliyetlerini bu şekilde devam ettiren firmamızın üretim süreci zaman içinde çok çeşitli oyuncak üretimleriyle büyüdü. Yıllar içinde çocuk lunapark makinaları imalatlarına ağırlık veren Karınca Park, bu alanda Türkiye’nin büyük ve çeşitlilik üreten firmalarından biri olmayı başardı. Yeni kurduğumuz iki fabrika ile seri üretim hızımızı artırdığımızı da belirtmek isterim.

Ürünlerinizden bahseder misiniz? Müşterilerinize hangi çözümleri sunuyorsunuz?
Çocuk Lunapark makinaları imalatı ve işletmeciliğine ağırlık veren, birçok firmanın yedek parça temini ve çözüm ortağı olan Karınca Park firması, ithal oyuncak ve eksperlik hizmetleriyle AVM sektöründe yurt içi ve ağırlıkla yurt dışı çalışmalarıyla büyük başarılar kaydetti.

Yeni ürünlerinizden bahseder misiniz? Var olan ürünleriniz üzerinden geliştirmeler mi yoksa tamamen yeni ürünler mi sunuyorsunuz?
Şu an ağırlıkla çocuk lunapark oyuncakları üreten firmamız, hem varolan ürünleri geliştirerek hem de yeni ürünler imal ederek müşterilerine ulaşıyor.

Mini lunapark alanları hangi yapılar için daha uygun? AVM’lere bu konuda hangi ürünler sunuyorsunuz?
Mini lunapark oyuncaklarının her AVM’de önemli bir talep oluşturmasından ötürü mutlaka olması gerektiğini düşünüyorum.  
Çocuklar her geçen gün gelişen teknolojiden, akıllı telefonlardan, video oyunlardan ve ekranlı simülatörlerden sonra artık eğlenebilecekleri, hareket edebilecekleri mini lunapark makinalarını tercih ediyor.
Mini lunapark ürünlerimizin açık alanda kullanıldığı alışılagelmiş bir durum olduğu gibi artık AVM içi ya da kapalı alanlarda da kullanımı mümkün olup, yaygınlaşmaya başlamıştır.
 

nr

Yukarı