Ana içeriğe atla

ggh

MERAK VE HEYECAN UYANDIRAN OYUN ALANLARI OLUŞTURUYORUZ

17.01.2020 - 16:46

Çocukların içinde hayal dünyalarını geliştirebileceği tasarımlar gerçekleştirdiklerini belirten Funexagon Satış Müdürü Samet Pak, klasik soft play alanlarından farklı olarak merak ve heyecan uyandıran bir hizmet sunduklarını söyledi.

Öncelikle Funexagon hakkında kısaca bilgi verir misiniz? 
2019 yılında alışılagelmiş ve klasik soft play projelerinden farklı olarak yeni nesil, çocukların eğlenirken gelişimine katkı sağlayacağı interaktif oyunları tasarlayan ve en önemlisi modüler bir yapıyla, soft play üretimi ve montajını gerçekleştirmeye başlayan tematik oyun teknolojileri firmasıyız.

Ürünlerinizden kısaca bahseder misiniz?
Çocukların içinde hayal dünyalarını geliştirebileceği, ağaç ev konseptinden esinlenerek     Fungalow modülünü, doğanın bize sunduğu, en verimli geometrik şekil olan altıgenden de esinlenerek Hexabit modülümüzü tasarladık. Çocuklarımıza Fungalow ve Hexabit modüllerini kullanarak, sonsuz varyasyonda bir soft play oyun alanı yarattık. Tasarladığımız oyun alanları 50 metrekareden başlayarak, istenilen alana dek, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, müşterimize özel projelendirilip, temalandırılarak tasarım yapabilmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için nasıl bir strateji izliyorsunuz?
Öncelikle kendi içinde yer değiştirilebilir bir yapıya sahip olduğu için Fungalow ve Hexabit modüllerimiz, nihai tüketici müşterilerimize tek tip soft play oyun alanı değil, farklı yapılarda şekil ve tema değiştirilebilir ve bu değişiklikle de çocuklarımıza, sürekli yenilikçi, klasik soft play alanlardan farklı, merak ve heyecanlarını uyandıracak sabit bir oyun alanının vermiş olduğu zaman içerisindeki heyecanın kaybolmasına izin vermeyen bir hizmet sunmaktayız. Öncelikle oyun alanlarının tasarımlarını yaparken, soft play alanlarında zaman geçiren çocuklarımızın güvenliği için, tüm Avrupa’da geçerli olan EN-1176 güvenlik standartlarında tasarlamaktayız.

nb

Yukarı