Ana içeriğe atla

ggh

“Herkes için eğlence demeye devam ediyoruz”

18.01.2018 - 11:09

Projelerindeki amacın; ebeveyn ile çocukları birlikte eğlendirmek, eğlendirirken keyifli vakit geçirmelerini ve tüm yeme-içme ihtiyaçlarını da bu alanlarda karşılamalarını sağlamak olduğunu söyleyen Trio Games CEO’su Murat Eyileblebici, doğru yatırım, doğru proje ve doğru fizibilite tecrübeleri ile yatırımcıların kazanmasını sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

“Trio Games Group olarak daha önce de Vadi İstanbul’da hayata geçirdiğimiz FEC projemizden sonra Aqua Florya’da gerçekleştirdiğimiz değerli projemiz Wondera World ve gelişen yeni nesil eğlence alanları ile ilgili kısa ve net bilgiler vermek isterim” diyen Trio Games CEO’su Murat Eyileblebici, “Daha önceki sayılarda da bahsettiğim gibi yeni nesil eğlence alanları ‘FEC-Family Entertainment Center’ kültürü ile gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi yakalamakta, Mustafa Karatepe ile gerçekleştirdiğimiz en iddialı ve öncü projemizi size tanıtmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.
‘FEC-Family Entertainment Center’ kültüründe; yeme, içme, oyun ve aile boyu eğlenme artık hep bir arada. Biz de bu anlayışla yeni nesil projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. 
Sega Zone, Bowling Zone, VR Zone, Active Zone, Kids Zone, SeaSha Lounge-Restaurant, Upstate Coctail&Bar, Wondy Club kısaca sayabileceğimiz çok unique alanlarımız” açıklamasını yaptı.

“YE, İÇ, OYNA, EĞLEN VE SEYRET”
“Projelerimizdeki amaç; ebeveyn ile çocukları birlikte eğlendirmek, eğlendirirken keyifli vakit geçirmelerini ve tüm yeme-içme ihtiyaçlarını da bu alanlarda karşılamalarını sağlamak” diyen Eyileblebici, “Amerika’da dünyanın en bilinen markası Dave&Busters’un da dediği gibi; ‘Ye, iç, oyna, eğlen ve seyret’ sloganıyla yatırımcılarımıza özel projeler sunmaya devam ediyoruz. 
Tabii ki projelerimiz bunlarla kalmayacak ve devam edecek.  Çok yakında benzer projelerimizde büyümeye, eğlendirmeye ve kazandırmaya devam edeceğiz.
Doğru yatırım, doğru proje ve doğru fizibilite tecrübemizle yatırımcılarımıza ‘Win-Win’ demeye devam ediyor ve edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi. 

nb

Yukarı