Ana içeriğe atla

ggh

Hayatın Eğlenceli Yanı Atlantis Funny City’de

07.03.2018 - 10:34

Atlantis Funny City 20 yıldır eğlence sektörüne hizmet veren bir kuruluş...  Her şikayeti, öneriyi can kulağı ile dinleyip saatlerce değerlendirmelerini yaptıklarını belirten Atlantis Funny City Genel Müdürü Sedat Dönmez, “Sadakat sahibi müşteri portföyü oluşturmanın, güven yaratmanın bizi ne kadar öne taşıyacağını bilen, vizyon sahibi bir firmayız. Tüm revizelerimizi müşterimizi daha çok dinlemek, anlamak üzerine yapıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Atlantis Funny City’den bahsedebilir misiniz?

Atlantis Funny City olarak bir Evrensel Spor Merkezleri Ltd. Şti. kuruluşu olup 1998 yılından bu yana İstanbul eğlence sektörüne hizmet veriyoruz.
Atlantis Funny City yurt dışında 2, Türkiye çapında ise iştirakleri ile beraber işlettiği 9 aile olarak eğlence merkezlerinde hem sattığı ürünleri kalite açısından kontrol etme, hem de en çok ciro yapan oyunları seçip müşterisine sunma fırsatı yakalamış sektör lideri ve işinin uzmanı bir kuruluş olarak hizmet veriyor. 

Atlantis Funny City olarak hangi AVM’lerde faaliyet gösteriyorsunuz?

Canpark AVM Ümraniye, Mall Of İstanbul Başakşehir, Torium AVM Haramidere, Kale Center AVM Güngören, Plato AVM Sultanbeyli olarak 5 ayrı lokasyonda salonlarımız yer alıyor ve bir de Kadıköy rıhtım yakını olarak bir başka bağımsız şubemiz daha bulunuyor. Yılın son çeyreğinde, farklı bir konsept ile bir başka lokasyonda da bambaşka bir tarz ile misafirlerimizle buluşacağız.

Ziyaretçi sayılarınız ve hedef kitleniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Eğlence merkezlerinize olan rağbet nasıl?

Hafta içi 16 bin, hafta sonları ise yaklaşık 30 bin kişinin ziyaret ettiği salonlarımızda uluslararası şampiyona standartlarında hazırlanmış bowling hatlarının yanı sıra bilardo, masa tenisi, karaoke odaları, çocuklar için oyun alanları ve özel oyun makinaları bulunuyor. Misafirlerimize sunduğumuz hizmeti en üst seviyede ve canlı tutmak için sayısız toplantı yapıyoruz.
7’den 70’e her yaştan ziyaretçi kitlesine hitap eden salonlarımızda cafe-bar bölümlerinde yiyecek ve içecek servisimiz bulunuyor. Şeflerimizin özel olarak hazırladığı menülerde pizzadan salata çeşitlerine kadar geniş bir yiyecek yelpazesi var ve her daim fresh tutmak için mutfak üzerine dahi çalışmalar yürütüyoruz.
Atlantis Funny City olarak salonlarımızda günlük eğlence aktiviteleri dışında doğum günü partileri, şirket turnuvaları ve özel gün organizasyonları sağlanıyor. Özel etkinliklerde kişiye özel menüler hazırlanıyor ve isteğe bağlı farklı aktiviteler de yapıyoruz. Bu yönde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Hep daha iyisini, güncel ve en beğenileni yapma üzerine metodlar geliştiriyoruz.

Eğlence Merkezi’nin içinde ziyaretçilerin dinlenebileceği, ailelerin çocuklarını bekleyebileceği ve yemek yiyebilecekleri bölümleriniz var mı?

Fiziki şartların yeterliliği doğrultusunda tüm şubelerimizde bu konforu sağlıyoruz. 
Alan büyüklüğü ve yaptığımız fizibilite neticesinde eğlence alanı ve yeme içme talebinin iç içe ve tamamlayıcı tarafları olduğu yönünde bir tespitimizin olması nedeniyle şubelerimizde bu tamamlayıcı yeterliliğe yüksek oranda özen gösteriyoruz. 

Müşteri memnuniyetini ve firmanızın sürekliliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Başarımızdaki en önemli unsurlardan biri ‘Hayatın Eğlenceli Yanı’ sloganımızda da hep yinelediğimiz gibi bizi yükselten değerlerin ne olduğunu biliyoruz.
İçinde bulunduğumuz sektörde  insanlar yoğun tempodaki iş hayatını, trafik, toplantılar, iş ve özel yaşam sorunlarını bir kenara bırakıp kendilerini update etmek adına salonlarımıza misafir oluyorlar. Her şikayeti, öneriyi can kulağı ile dinleyip saatlerce değerlendirmelerini yapıyoruz. En ufak feedback bizim için çok değerli… Sadakat sahibi müşteri portföyü oluşturmanın, güven yaratmanın bizi ne kadar öne taşıyacağını bilen, vizyon sahibi bir firmayız. Tüm revizelerimizi müşterimizi daha çok dinlemek, anlamak üzerine yapıyoruz.

Atlantis Funny City olarak eğlence merkezlerinde özel etkinlikler ve aktivitelerde düzenliyorsunuz. Biraz bunlardan bahsedebilir misiniz?

Bizim için misafirlerimizi memnun etmek, en önemli en belirleyici unsur ve biz bu yönde çalışmalarımızı son hız ilerletirken, sektörün de lideri olmanın getirdiği sorumlulukla birtakım aksiyonlar aldık. Yaklaşık 4 aydır Çarkıfelek etkinlikleri yaptık. Şart, koşul, kampanya numarası, çekiliş vs. olmaksızın AVM içinde etkinlikler yaptık. Sunucumuz eşliğinde misafirlerimize keyifli saatler sunduk. Ücretsiz oyun imkanları ile hem mevcut hem de yeni müşterilerimize ayrıcalıklı olduklarını bir kez daha hatırlatmak istedik.
Yine çok şık üniversite etkinlikleri, bahar şenlikleri ve rekabetçi bowling turnuvaları planlamalarımız var. Torium şube açılışımızı da ilk haftalardan beri devam ettirdiğimiz yükselen rota tekniğinden şaşmadan ilerlettik.

Torium AVM şubenizin açılışını gerçekleştirdiniz. Açılışa özel gerçekleştirdiğiniz kampanyalar ve etkinlikler oluyor mu? Yeni şubenizde farklılıklara gidecek misiniz?

Torium şubemizin açılışı öncesi platformlarda ve hatta diğer AVM etkinliklerimizde dahi yüksek sesle açılışımızı vurguladık. Sosyal medya hesaplarımızda çağrılarımız sıklıkla devam etti. Bu konuda AVM yönetimi de destekler verdi. AVM içinde 15’ten fazla noktada açılışımızı, hizmetlerimizi vurgulayan görsel çalışma konumlandırdık. AVM çalışanlarına özel kampanyamızı hayata geçirdik. Çevrede pek çok firma var, bölgesel çalışmalarımızla üniversite ve büyük firmalarda bilinirlik yaratıyoruz. Bowling turnuvalarını başlattık bile. Tüm parametre hesaplarına baktığınızda doğru bir hamle, karlı bir yatırım olarak büyüyen bir proje olmasını diliyorum.

nb

Yukarı