Ana içeriğe atla

yu7676

Hayata kısa bir mola…

16.01.2017 - 13:43

Atlantis Funny City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez yatırımlarının 2017’de de hız kesmeyeceğini belirterek, yıllardır birlikte çalıştıkları firmaların haricinde yeni firmalar için de çalışmaların devam ettiğini dile getirdi. 

Atlantis Funny City için 2016 nasıl bir yıl oldu? İstenilen hedeflere ulaşıldı mı?
2016 yılı her sektörde olduğu gibi eğlence sektörü için de çok zorlu bir yıldı. Her yaşanan üzücü olaydan sonra iptal edilen büyük organizasyonlar bizi zorlasa da istediğimiz hedeflere ulaşabildik.

2016 yılında turnava ve kampanyalara dair neler yaptınız? İnsanların bu turnava ve kampanyalara tepkisi nasıldı?
Personel mutluluğu şirketler için sunulan hizmetten veya üründen sonra gelen en önemli unsurdur. Bu yüzden şirketler personel mutluluğu için yıl içerisinde çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor. Bunlardan bowling turnuvası minimum gider ile maksimum olumlu geri dönüş alınan tek eğlence alanı olarak karşımıza çıkıyor. Çalışmakta olduğumuz firmalarda yapılan anketler sonucu elde edilen bilgiye göre; bowling turnuvası personelin stresini atmasını sağlarken, aynı zamanda takım içi bağlılığı artırarak personelin yıl içinde daha yüksek performans sergilemesini sağlıyor.
2016 yılında şirketlere ve gruplara özel, hepsi birbirinden eğlenceli birçok bowling turnuvası düzenledik. İSTAÇ, İGDAŞ, Şehir Hatları, Garanti Bankası, Vakıfbank, Media Markt, Mektebim Kurumları, Vodafone ve Nurol Holding birlikte çalıştığımız kurumlardan birkaçı… Ayrıca Altınokta Körler Vakfı, Lions Kulubü ve Anadolu Güneşi gibi kurumlar ile de çeşitli sosyal sorumluluk projeleri düzenledik. 

2017’ye yönelik planlarınız neler peki? 
Yıllardır birlikte çalıştığımız firmalar ile yaptığımız gelenekselleşmiş bowling turnuvaların yanında yeni şirketler ile de çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıca doğum günü organizasyonları için de yeni çalışmalar yapıyoruz. Bu yıl daha modern ve eğlenceli, hem ebeveynlere hem de çocuklara doyasıya eğleneceği unutulmaz partiler yaşatmayı hedefliyoruz. 

Son olarak AVM projelerinizden de kısaca bahsedelim. Mesela yeni salonların açılışı olacak mı?
Tabii ki olacak… Yatırımlarımızı yeni yılda da hız kesmeden devam ettireceğiz. Ancak şimdilik planlarımız sürpriz olsun diyelim. 

,

Yukarı