Ana içeriğe atla

gf

EĞLENDİRİCİ VE EĞİTİCİ İÇERİKLERİMİZLE ÇOCUKLARA HİTAP EDİYORUZ

09.03.2022 - 16:52

Bünyesinde bulundurduğu çizgi karakterle AVM’lerde ve perakende sektöründe eğitici ve eğlendirici içerikli etkinliklerle 2-10 yaş arası çocuklarla buluşan Aşkım Event, 2008 yılından bu yana sektörde farkını ortaya koyuyor. Aşkım Event Yöneticisi Aşkım Bayuk ile gerçekleştirdiğimiz söyleşimizde Bayuk, hayata geçirdikleri etkinliklerden ve yeni projelerinden bahsetti.

Aşkım Event’in hikâyesinden okuyucularımız için bahseder misiniz?

Aşkım Event ailesi olarak Türkiye’nin dört bir köşesine hizmet veren, hangi şehirde olduğunuza bakmaksızın aynı kalitede profesyonel hizmet sunan geniş bir ekibiz. Firmamız, 2008 yılından bu güne sadece Türkiye’deki AVM ve perakende sektöründe bulunan kurumsallara prezantabl kadromuz ile hizmet sunmakta ve sizlerle birlikte olmaktan da memnuniyet duymaktadır. Önceliklerimiz; AVM’lerin pazarlama stratejilerine uygun etkinlikler üretip uygulamak, mutlu ziyaretçi, mutlu çocuk, mutlu anne-baba ve geriye baktığımızda arkamızda güzel izler bırakmak. Bizler iletişim kurabildiğimiz, fayda sağlayabildiğimiz ve memnuniyetle sonucuna ulaştırdığımız işlerden keyif alıyoruz. Kendini sektöre adamış, tek hedefi başarılı proje çıkarmak olan bir beyin takımına fi kir sormanız, tecrübelerinden faydalanmanız ve birlikte planlama yürütmek için tüm AVM’lerimizin yanındayız. Adım adım ilerlediğimiz sektörde her geçen gün daha da güzel projelerle yolumuza devam ediyoruz. Şimdiden önümüzdeki yıllara hazırız ve tüm partnerlerimizi sevindirecek projelerle geliyoruz.

Pandemiden sonra etkinlik sezonu açılmaya başladı. Firmanız bu durumdan nasıl etkilendi? Bünyenizde yaptığınız yenilik ve değişikler neler oldu?

Sürecin tüm eğlence sektörü için zor geçtiği, anlatmaya gerek kalmadan görülmüştür. Yaşanan süreçte meydana gelen iş kaybı, sadece maddi anlamda bir kayıp değil manevi de bir kayıptır. Ekiplerimiz ve bizler ilk olarak sahnede olamamanın hüznünü yaşadık, bu sektörde işini aşkla yapan insanlar olarak seyirci ile buluşulmamış her günü ailemizden uzaktaymışçasına buruk geçirdik. Artık bu süreci geride bıraktık ve gerekli düzenlemelerle de kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Organizasyonun temasına, dekorasyonuna nasıl karar veriyorsunuz? Müşterileriniz ile süreç nasıl ilerliyor?

Aşkım Event olarak bünyemizde bulundurduğumuz çizgi karakterler, televizyon kanalı ve internet ortamında en yüksek izlenme oranına sahip, güncel yeni bölümleri ile yayınlanan, çocukların hayranlıkla takip ettiği çizgi dizilerdir. Karakterlerimiz Türkiye sınırları içerisinde 20 milyona yakın kişinin bilinirliğini elde etmiş olup, 2- 10 yaş arası tüm çocuklara hitap etmektedir. Yaş aralığının geniş olması etkinliklerimizin katılımcı kitlesini de arttırmaktadır. Çizgi fi lmlerimizin ve etkinliklerimizin hepsi pedagog onaylı olup; çocukları eğlendirmenin yanı sıra eğitici içeriklere sahiptir. Aynı zamanda etkinliklerimiz; AVM kültürünü ve çalışma disiplinini bilen ekibimiz tarafından zengin görselliğe sahip, çocuklar için rahat ve güvenli özel etkinlik alanlarımızda, çocuk gelişim uzmanları eşliğinde sistemli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ekibimizce oluşturulan etkinlik akış planı sayesinde, planladığımız etkinliğin stres değil, keyifl e geri de bırakılan güzel bir anı olarak kalmasını sağlıyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Her geçen gün güncellenen etkinliklerimiz ile “ Türkiye’nin en geniş etkinlik portföyüne sahibiz.” Bünyesinde lisanslı etkinlikleri barındıran ve bir yılın 52 haftası, 52 farklı etkinlik yapabilen tek fi rmayız. Portföyümüzde bulundurduğumuz çalışmaları özel gün takvimini göz önüne alarak planlıyor, bu konuda bizden destek almak isteyen tüm yöneticilerimize de sunumlarımızı taleplerine uygun iletiyoruz

jyh

Yukarı