Ana içeriğe atla

ggh

Dijitalleşme iş süreçlerini müthiş hızlandırıyor

16.11.2017 - 15:02

İleri görüşlü dijital iş modellerini uygulamanın işletmeleri daha çevik hale getirdiğinden bahseden Atlantis Funny City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez,  “Teknolojik beceriler edinmek iş süreçlerini müthiş hızlandırıyor ve çağın gerisinde kalmama avantajı yarattığı gibi yeni nesil tüketici davranışlarına uyum sağlama becerisini geliştirmeyi sağlıyor” dedi. 

Değişen ve dijitalleşen tüketici isteklerine göre eğlence sektörünün dünyadaki gelişimi ve Türkiye’deki yansımaları neler? 
Dijital ve teknolojik gelişmeler dünyada ve son yıllarda ülkemizde yadsınamayacak ölçüde yükselen noktalara ulaştı. İleri görüşlü dijital iş modellerini uygulamak işletmeleri daha çevik hale getiriyor. Sektörümüzdeki etkilerine gelince; teknolojik beceriler edinmek iş süreçlerini müthiş hızlandırıyor ve çağın gerisinde kalmama avantajı yarattığı gibi yeni nesil tüketici davranışlarına uyum sağlama becerisini geliştirmeyi de sağlıyor.

Teknoloji ve sanal gerçeklik eğlence alanlarını nasıl şekillendiriyor? 
Sanal gerçeklik dijital teknolojiler içinde kuşkusuz en iddialı olanı. Sektörümüzde sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde gerçeklik hissi veren harika uygulamalara imza atılıyor. Ülkemizde de hızla yaygınlaşan bu teknolojik değişimleri ve gelişimleri titizlikle takip ediyor, oyun salonlarımızda da tüm yeniliklerle ilgili değişimleri hayata geçiriyoruz.

Gelecekte eğlence sektörünü sizce neler bekliyor? Sektörde daha ne gibi değişimler söz konusu olabilir?
İnsanların hızlı tempoda iş yaşamı sürdüğü müddetçe sektör hızlı büyümesine devam edecektir. Çünkü yoğun ve yorucu günün stresinden kurtulmanın en benzersiz yolu eğlencedir…
Bu sektördeki oyunculardan gerek teknolojik, gerek iç yönetim ve yatırım faaliyetleri bakımından zaman ve emek harcayanlar, mutlu müşteri üzerine çalışmalarına hız verenler büyümelerine devam edecektir. Biz salonlarımızda gelişime açık, yenilikçi, mutlu müşteri, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş bir markayız. Bilgi, birikim ve donanımımız en üst seviyede. Bu farkındalık bize gelecek dönemde de daha fazla müşteri ihtiyacı belirleme ve beklenti karşılama yaratacaktır. 
Umarım 2018, şirketimiz ve sektörümüz adına nitelikli büyümenin hız kazandığı bir yıl olur.
 

nb

Yukarı