Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

DENİZALTI TEMASINDA BİR EĞLENCE DÜNYASI

12.03.2020 - 15:31

Denizaltı temalarıyla minik misafirlerine daha fazla noktada eğlenme fırsatı sunacaklarını açıklayan Ahtapot Eğlence Merkezi Kurucusu Sonel Taşan, eğlence merkezlerinin konseptleri hakkında detaylı bilgiler verdi.
 

Ahtapot Eğlence Merkezi olarak son zamanlardaki Carrefoursa Alışveriş Merkezleri’ndeki açılışlarınızdan bahseder misiniz?

Carrefour’larda bildiğiniz üzere oyun alanları kurmaktayız. 2019 yılında yeni şubeler ile büyümeye başladık. Bu yıl ki hedefimiz bünyemize daha çok şube ekleyip Carrefour ve AVM ziyaretçilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermek.
 

Oyun alanlarınızın konsepti nasıl? 

Bizim oyun alanlarımızın konsepti ismimizden de belli olduğu üzere deniz ve su altı temasında. Minik misafirlerimiz de deniz canlılarını sevdiği için şu anda temamızdan oldukça mutluyuz. Diğer oyun merkezlerinden farkımız,  alanlarımızı çocukların doyasıya, rahat ve özgür bir şekilde oynaması için tasarlıyor olmamız… Türkiye’de yalnızca bizim uyguladığımız bir konsept var. Bu konsept top havuzu dediğimiz oyun salonlarının elektronik makinalarla entegre edilmesiyle, zaman satarak ailelerin burada iyi vakit geçirmelerini sağlayan bir konsept. Bu konsepti de Türkiye’de sadece Ahtapot Eğlence Merkezi uyguluyor. Salonlarımızın içinde bulunan elektronik çocuk oyun makinelerinin tamamı free’dir. Yani herhangi bir ekstra ücretle çalışmaz. Sadece içeriye girilen timing süresi içerisinde istenildiği kadar burada oynanabiliyor. Burada hem eğitim hem de eğlenme anlamında hizmet vermek istiyoruz. Çocuklar burada enerjilerini atıyorlar. İsteyen ailesiyle birlikte oyun alanında vakit geçirebiliyor. Ayrıca çocukların doğum günlerinde burada farklı konseptler oluşturup hizmet veriyoruz. Bu konuda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Salonlarımızın hepsinde sürekli doğum günü partileri oluyor. 

 

Yeni şube açılışları olacak mı?

Evet, 2020 yılında hedeflerimiz var. Ocak ayında bir şubemiz daha müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Sonraki aylarda da yeni şubelerimiz ile farklı noktalarda hizmet vermeye devam edeceğiz.
 

Konsept ve tema değişiklikleri yapacak mısınız?

Dediğim gibi minik dostlarımız temamızı beğeniyor. Bundan dolayı şu an herhangi bir konsept ve tema değişimi düşünmüyoruz. 

TAVADA TAVUK

Yukarı