Ana içeriğe atla

ggh

Cinecity’de macera zamanı!

10.06.2017 - 10:15

Bu yaz maceradan maceraya koşmak için yapmanız gereken tek şey, yenilikçi bir sinema deneyimi yaşatan Cinecity’nin konforlu salonlarında yerinizi almak olacak! Cinecity Sinemaları Temmuz ayında, Örümcek Adam: Eve Dönüş, Maymunlar Cehennemi: Savaş, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu gibi vizyona girmesi heyecanla beklenen filmlere ev sahipliği yapıyor.

Yıl boyunca en yeni filmleri sinemaseverlerle buluşturan Cinecity Sinemaları, Temmuz ayında macera, aksiyon ve bilim kurgu meraklılarını bir araya getiriyor. Örümcek Adam: Eve Dönüş, Maymunlar Cehennemi: Savaş, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu gibi heyecanla beklenen filmler, Deniz Private Cinecity Etiler, Deniz Cinecity Olivium ve Deniz Cinecity Kipa’da vizyona giriyor.

ÖRÜMCEK ADAM: EVE DÖNÜŞ
7 Temmuz’da vizyona girecek filmde, Peter Parker karakterini bu kez Tom Holland canlandırıyor. Yönetmen koltuğunda Jon Watts'ın oturduğu filmin konusu ise şöyle: Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter, okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışsa da, aklında suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Akbaba (The Vulture) yeni bir düşmanı olarak ortaya çıktığında, Peter kendini gösterme fırsatı bulacak ancak değer verdiği herkes tehdit altında olacaktır.

MAYMUNLAR CEHENNEMİ: SAVAŞ
2011 yılında yeniden başlayan Maymunlar Cehennemi serisinin üçüncü filmi, 14 Temmuz’da bilim kurgu, aksiyon ve maceraseverler ile buluşuyor. Yönetmen koltuğunda bir kez daha Matt Reeves’in oturduğu filmde, Sezar ve takipçileri, insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya geliyor ve büyük kayıplar veriyor. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile bire birde yüzleşmek için yola koyuluyor. İki ırkın geleceği de artık bu yüzleşmeye bağlı...

VALERIAN VE BİN GEZEGEN İMPARATORLUĞU
Fransa’nın ünlü çizgi romanı Valerian&Laureline, ellinci yılında hayranlarıyla beyaz perdede buluşmaya hazırlanıyor. 27 Temmuz’da vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda Luc Besson otururken, başroldeki Dane DeHaan ve Cara Delevingne’e eşlik edecek isimler arasında dünyaca ünlü yıldız Rihanna da yer alıyor. 28. yüzyılda geçen filmde, evrenin düzenini sağlamak için zamanda yolculuk yapan ajanlar Valerian ve Laureline, Savunma Bakanlığı'nın emriyle etkileyici bir şehir olan Alpha'ya görevlendirilir. Fakat şehrin merkezindeki karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline'nin görevi, bu güç aktif olup Alpha'yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.

nb

Yukarı