Ana içeriğe atla

gf

BÜYÜMEYE VE DEĞİŞEN ŞARTLARA UYUM SAĞLAYARAK GÜÇLENMEYE DEVAM EDECEĞİZ

13.12.2021 - 11:17

Hem eğlence hem de bir spor dalı olan bowlingi daha çok insanla buluşturmak adına çalışmalarını yürüten ve yatırımlar yapan Atlantis Fun City, büyümeye ve değişen şartlara kısa sürede uyum sağlayarak güçlenmeye devam ediyor. Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Dönmez, hayata geçirdikleri projelerinden söz etti.

Sektörde nasıl bir fark yaratarak hem müşteriler hem de yatırımcılar tarafından tercih edilen bir marka oldunuz?


Bizim salonlarımızın tamamı kendi bünyemizde. Müşterilerimizi; standardımızı bozmadan, rahat ettikleri, mutlu oldukları hizmeti bilerek, üzerine değer katarak ağırlıyoruz. Salonlarımızda farklı bir hizmet olarak çok büyük şirket turnuvaları yapıyoruz. Görkemli bir etkinlik ve motivasyon eğlencesi olarak özellikle Mall Of İstanbul ve Kadıköy salonlarımız, bu yönde çok tercih edilen salonlar ve bunun dışında kampanyalar, mobil aplikasyon uygulamamız gibi pek çok konuda ilklere imza attık. 


Ülkemizde bowlinge gösterilen ilgiden bahseder misiniz?


Türkiye’de bowling oyunu gün geçtikçe herkesin çok daha ilgi duyduğu seviyelere geldi. AVM’ler bu konuda oldukça önemli cazibe noktaları. Bowling bir spor dalı ve hem eğlence hem de spor dalı olarak nitelikli zaman geçirebileceğiniz bir aktivite. Tabii ki bizim de Atlantis Fun City olarak yaygınlaşmak ve bu güzel aktiviteyi daha da fazla insanla buluşturmak konusunda planlamalarımız her daim devam ediyor.  

ff


Atlantis Fun City 2021 yılını nasıl geçirdi, 2022 yılı hedef ve projeleriniz de söz eder misiniz?


Biz salon sayımızda artışa gittik. Krizi tedbirli büyüme prensibimizle optimum oranda fırsata çevirmek üzere iş planı yaptık ve Vega AVM, Metrogarden AVM ve Axis AVM salonlarımızı hizmete açtık. Şartların el verdiği düzeyde, önlemlerimizi alarak büyüme konusunda hamlelerimiz oldu. Tüm salonlarımız     İstanbul’da, yurt dışında da         2 salonumuz bulunuyor. 
Yeni projelerde de yine subvanse edebildiğimiz düzeyde kendi ‘’büyüme planlama’’ haritamıza göre hareket ediyoruz. 


 Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?


Elbette hem ekonomik açıdan hem de sağlık ile ilgili iyi yönde gelişmeler yaşanması ve umut vaad eden ticari büyümelerin olması konusunda beklentilerimiz devam ediyor. 


Atlantis Fun City olarak  ülke ekonomimizin yolunda giden, istikrarlı bir büyüme eğrisine geçmesi konusunda heyecanımızı kaybetmiş değiliz. Önümüzdeki günlerde mutlak surette iyileşmeler yaşanacak, pandeminin etkilerinin tamamen ortadan kalkması durumunda iyi yönde ivme de hızlanacaktır. Biz Atlantis Fun City olarak büyümeye ve değişen şartlara uyum sağlayarak güçlenmeye devam edeceğiz.

jyh

Yukarı