Ana içeriğe atla

nr

Bu merkez hem eğlendiriyor hem de öğretiyor

18.01.2018 - 11:08

LEGOLAND Discovery Centre İstanbul ziyaretçilerinin değerlendirmeleriyle dünyada 16 metropoldeki LEGOLAND Discovery Centre’lar arasında Trip Advisor Mükemmellik Sertifikası’na layık görülen ilk ve tek merkez.

Dünyaca ünlü çocuk ve aile eğlence merkezi LEGOLAND Discovery Centre İstanbul, 3-10 yaş arasındaki çocuklar ve yetişkinler için bir arada keyifli vakit geçirip, yaratıcılıklarını geliştirecekleri eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunuyor. 
LEGOLAND Discovery Centre İstanbul içerisinde eğlenceli LEGO gezileri, LEGO parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO fabrika turu,  Model Yapım Uzmanı tarafından yönetilen ve farklı konseptlerde düzenlenen atölye çalışmaları, sadece merkezde izleyebileceğiniz özel LEGO temalı filmler sunan ve efektlerle zenginleştirilmiş 4 boyutlu sinema, doğum günü kutlamaları ve özel etkinlikler için özel olarak konumlandırılan doğum günü odası, temalı oyun alanları ve yerel eserlerle birlikte İstanbul’un ve dünyanın önemli yapılarının bir arada sergilendiği ilk MİNİLAND bulunuyor. Yaklaşık 2 milyon LEGO parçasının bulunduğu LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’daki LEGO parçalarının 1 milyonu MİNİLAND’in yapımında kullanıldı. 
Sadece çocuklar için değil belirlenen özel tarihlerde farklı konseptlerde düzenlenen yetişkin gecesi etkinlikleri ile 18 yaş üstü yetişkinlere de eğlenceli dakikalar yaşatan LEGOLAND Discovery Centre İstanbul içerisindeki LEGO mağazasından başka satış noktalarında bulunmayan LEGO setleri ve gramla satılan LEGO parçaları da satın alınabiliyor. 

UNUTULMAZ ANILAR…
Açıldığı günden bu yana ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmesi ve eğlenerek öğrenmesi için efor sarf eden LEGOLAND Discovery Centre İstanbul ayrıca; ziyaretçilerinin değerlendirmeleriyle dünyada 16 metropoldeki LEGOLAND Discovery Centre’lar arasında Trip Advisor Mükemmellik Sertifikası’na layık görülen ilk ve tek merkez. 
LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’un kafesinde ailenizle keyifli vakit geçirirken bir şeyler atıştırabilir, doğum günü ve kutlamalar için hazırlanan Doğum Günü Odası’nda unutulmaz eğlenceler ve hatıralar yaşayabilirsiniz. 
Merkeze 14 yaşın altındaki çocuklar ebeveynleriyle, 14 yaşın üzerindeki yetişkinler ise çocuklarıyla giriş yapabiliyor.

nr

Yukarı