Ana içeriğe atla

ggh

Başarının ölçüsünü müşterilerin memnuniyeti belirliyor

15.02.2018 - 11:43

Çocukların mutluluğunu önemsedikleri kadar onların ruhsal ve fiziki gelişimlerini de önemsediklerini söyleyen Ergin Çocuk Oyun Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhamit Ergin, birebir uygulamalı oyun araç ve gereçleri ile eğlendirirken aynı zamanda öğrettiklerini de belirtti.

2008 yılında “Başarımızın ölçüsünü müşterilerimizin mutluluğu belirler” ilkesiyle yola çıkan Ergin Oyun, geçen 10 yıllık süreçte çocuk ve yetişkin eğlence sektöründe, oyuncak ve oyun araçları üreten, kendine özgü konseptleriyle eğlence dünyasının bir parçası olmuştur. Ergin Oyun ayrıca; imalat, ithalat, ihracat, satış, kiralama, işletme, teknik servis ve organizasyon alanlarında Türkiye ve dünya çapında distribütörlük, temsilcilik ve danışmanlık hizmetleri de veriyor.
Çocuk eğlence alanında Tırtıl Park, Play Home, Sihirli Kum, Kids Racers, Hipodrom ve Sevimli Tren konseptleri ile çocukların mutluluğunu önemsedikleri kadar onların ruhsal ve fiziki gelişimlerini de önemsediklerini söyleyen ’Ergin Çocuk Oyun Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhamit Ergin, “Çocuklarımızın motor becerilerini geliştirmelerini, özgüven kazanmalarını, hayvan sevgisini ve trafik kurallarını öğrenmelerini, birebir uygulamalı olarak öğreten oyun araç ve gereçleri ile gerçekleştiriyoruz. Onların eğlenmelerini sağlarken, güvende olmalarını da ön planda tutuyoruz. Aynı zamanda Play Home konseptimiz ile müşterilerimiz çocuklarını bize emanet ederek alışveriş keyfini de doyasıya yaşayabiliyor” dedi.
Ergin Oyun olarak airsoft sporunu, Poligon Park markası ile yetişkin eğlence sektörüne kazandırarak birçok yeniliği de sektöre kazandırdıklarını ifade eden Ergin, “Poligon Park mağazalarımız, uzman personelinin deneyimini ve bilgilerini de katarak, kusursuz ekibiyle ve konseptiyle mağazalar zinciri  olma  hedefindedir. Poligon Park mağazalarımızda kullanılan airsoft silahların tetik tertibatı teknik ekibimiz tarafından tamamen değiştirilerek çabuk bozulmasının önüne geçilmiştir. Şubelerimizde Poligon Park BBS (mermi-boncuk) ve kendi üretmiş olduğumuz hedef sistemi kullanılmaktadır. Poligon Park mağaza konseptlerimizde müşteri isteklerini hiçbir zaman göz ardı etmeyen Ergin Oyun ekibimiz, amaçları için doğru ve kendine özgü sistemler geliştirmektedir” diye konuştu.
Oyun ve eğlence sektöründeki hedeflerinden bahseden Ergin, “Amacımız yurt içinde açılmış ve açılacak olan nitelikli alışveriş merkezlerinin tümünde müşterilerimiz ile buluşmaktır. Üzerinde uzmanlaştığımız oyun ve eğlence sektöründe kalite ile özdeşleşen unvanımıza layık ve bizi biz yapan prensiplerimizi koruyarak hizmet alanımızı genişletmek,  oyun ve eğlence sektöründe dünya markası olmayı hedeflemekteyiz” diyerek sözlerine son verdi.

nb

Yukarı