Ana içeriğe atla

nr

"Avrupa’nın En İyi Su Kaydırakları"nda Yine Polin Waterparks İmzası

13.10.2016 - 18:11

Polin Waterparks, “King Cobra” ve “Super Combo” su kaydıraklarıyla “Avrupa’nın En İyi Su Kaydırağı”; “İzmir Aqua Fantasy”, “Hırvatistan Istralandia”, “Antalya Cobra Kingdom Maxx Royal” su parklarıyla “Avrupa’nın En İyi Su Parkları” ödülleriyle Barselona’dan döndü.

Alman Kirmes&Park Revue dergisi tarafından 2011 yılından bu yana “Eğlence Parkı ve Atraksiyonları” alanında en dikkat çeken ürünlerin ödüllendirildiği “Avrupa’nın En İyileri” ödül töreni (European Star Awards), bu yıl 5. Kez Barselona’da Avrupa’nın en önemli atraksiyon fuarı olan EAS (Euro Attractions Show) ile eş zamanlı olarak düzenlendi. 13 farklı kategoride Avrupa’da eğlence sektöründe eşi benzeri olmayan, ezber bozan tasarımlarıyla alanındaki birçok ürünü geride bırakmış tasarımları onurlandırmak adına bağımsız ve alanında uzman jürilerin değerlendirmesi sonucunda verilen ödüller 19 Eylül 2016’da Barcelona’da PortAventura World’de düzenlenen gecede sahiplerini buldu.
Daha önce de defalarca ödüllendirilen Polin Waterparks imzalı King Cobra beşinci kez ve Super Combo üçüncü kez “En İyi Su Kaydırakları” ödülüne layık görülürken, yine Polin Waterparks imzalı kaydıraklara sahip İzmir’de bulunan Aqua Fantasy Aquapark, Hırvatistan’da bulunan Istralandia Waterpark ve Antalya’da bulunan Cobra Kingdom Maxx Royal “En İyi Su Parkı” ödüllerinin sahibi oldu. Teknoloji, inovasyon ve kaliteden ödün vermeden sektöründeki öncülüğünü sürdüren ve Avrasya’nın en büyük su kaydırakları üreticisi olan Polin Waterparks’ın başarılı çalışmalarının bu şekilde takdir görmesi büyük mutluluk yarattı.
Dünyanın her kıtasında, önde gelen sayısız su parkında ziyaretçiler için en çekici ürün olarak sunulan King Cobra, bu kez Fransa’da Aspro Parks grubuna ait olan Aqualand Frejus ve Antalya’daki Crsytal WaterWorld tesisleriyle beşinci kez ödülün sahibi oldu. King Cobra, sektörde en güçlü görsel etkiye sahip su kaydırağı olmasının yanı sıra kendine has tasarım konfigürasyonu, ürünün özel formu/teması, özel boyama tekniği ve kayma parkuruyla dikkat çekiyor. Endüstrinin en yoğun kayma deneyimini sunarken hem görsel etki hem de izlenme değeri açısından sektördeki diğer kaydıraklardan ayrılıyor.
İzmir Aqua Fantasy’de bulunan Super Combo ise farklı kayma deneyimlerini tek bir kaydırakta kombine ederek yarış, heyecan ve eğlenceyi bir arada sunmasıyla diğer tüm kaydıraklardan farkını ortaya koyuyor. Aynı deneyimi sunan farklı bir alternatif olmaması sebebiyle sektördeki en iyiler arasında yıllardır yerini koruyor.
Polin Waterparks, dünyanın 100 ülkesinde gerçekleştirdiği 2 bin 500’den fazla projeyle sektördeki en geniş ürün yelpazesi, teknoloji, inovasyon ve kalite konularında büyük/küçük farketmeksizin tüm projelere aynı özeni göstermesiyle dünya liderliğini koruyarak başarılarına yenilerini katmaya devam ediyor. 

nr

Yukarı