Ana içeriğe atla

nr

AVM yatırımcılarının dostu olmaya devam ediyoruz

07.03.2018 - 09:22

AVM yatırımcılarının dostu olduklarını ifade eden Ozzy Eğlence Dünyası Genel Koordinatörü Oğuzhan Dal,  “Lunapark ve eğlence oyuncaklarının maliyeti yüksek olduğu için biz bu ürünleri kiralayarak, sıfır maliyetle AVM yatırımcılarına sunuyoruz” dedi.

Firmanız hakkında bilgi alabilir misiniz?

Firmamız 2004 yılında Masal Park olarak sektöre girdi. 2013 yılında Ozzy Eğlence Dünyası olarak sektöre kiralama olarak yeni bir prestij sağladı. Ozzy Eğlence Dünyası AVM yatırımcılarının dostu olarak bilinmektedir. Biz lunapark ürünlerini AVM yatırımcılarına kiralık olarak veriyoruz. Şu anki lunapark ve eğlence oyuncaklarının maliyeti yüksek olduğu için ve AVM yatırımcıları da bir yer açarken çok fazla masraf içerisine girdikleri için eğlence ürünlerine fazla yatırım yapamıyorlar. Bu yüzden biz bu ürünleri kiralayarak, sıfır maliyetle AVM yatırımcılarına sunuyoruz.

Son teknoloji ürün ve hizmetlerinizden bahsedebilir misiniz?

2018 yılında ürünlerimizi belli bir teknolojiye ulaştırmak zorundayız. Bu teknolojiyi; ışık görselleri ve emniyet olarak geliştiriyoruz… Önceki yıllara göre kullandığımız teknoloji ile 2018 yılında kullandığımız teknolojiye dışardan bakıldığı zaman benzer olmasına rağmen çok fazla şeyi değiştirdik. Ürünlerimizin emniyet sistemlerinde teknolojik gelişmeler sağlamış bulunmaktayız.

Firmanızın sürekliliği ve müşteri memnuniyetini nasıl sağlıyorsunuz?

Biz kiralama firması olduğumuz için kiraladığımız ürünlere 7/24 servis sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Türkiye’nin yaklaşık yüzde 70’ine hakimiz ve ürün gönderiyoruz. Bu hakimiyeti ise; arayan müşterilerimize 24-36 saat içerisinde yerinde hizmet vererek sağlıyoruz. Yetkili servis, yedek parça ücreti almıyoruz ve nerede olursanız olun ister telefonla ister birebir olarak hizmet veriyoruz. Bu ölçüde kiraya verdiğimiz ürünleri arıza yaptığı zaman ulaşım süremizden dolayı maximum 1 gün bekletiyoruz. Kiraladığımız ürünlerin her zaman arkasındayız. Bu yüzden müşteri memnuniyetimiz üst seviyede…

Eğlence sektörünü değerlendirebilir misiniz? Sektörün Türkiye’deki son durumu nedir?

Sektörde gündemde olan konu yeni açılan AVM’ler… Bizim de yeni AVM’lere yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kim AVM’lere yönelik çalışma yaparsa o bu sektörde daha uzun süre devam edebilir.
Eğlence sektörü tabii ki Türkiye’de hiç bitmeyecek bir sektör. Genç nüfusumuz arttıkça eğlence sektörüne devam edeceğiz. Tek isteğimiz bu sektörde kalıcı olmak. İyi hizmet vererek ve müşteri memnuniyetini sağlayarak kalıcı olmak mümkün… 

nr

Yukarı