Ana içeriğe atla

ggh

ATRAX’19 FUAR KATILIMCILARI NETLEŞİYOR!

14.08.2018 - 11:57

14 – 16 ŞUBAT TARİHLERİNDE İSTANBUL FUAR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞECEK ATRAX’DA EĞLENCE VE 
REKREASYON SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN FİRMALARI YER ALIYOR.

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen 7. Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı ATRAX,  bu yıl da eğlence ve rekreasyon sektöründen eğlence tesisi yatırımcılarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, AVM yöneticilerini ve mimarları bir araya getirmeye hazırlanıyor. ATRAX çalışmaları kapsamında bu yıl da fuarın dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşmesi bekleniyor.

İŞTE KATILIMCI FİRMALARDAN BAZILARI!
Her yıl Türkiye ve komşu ülkelerden eğlence ve rekreasyon sektörünün güçlü oyuncularını ağırlayan ATRAX Fuarı bu yıl da bir birinden iddialı firmalara ev sahipliği yapıyor.
ATRAX’19 da sektörün gelişim ve değişimine öncülük edecek proje ve ekipmanları ile Polin Waterparks, Balo, Brunswick, Meridyen Oyun Makinaları, Sukeyna, Dof Robotik gibi sektörün önde gelen firmaları yer alıyor.
Türkiye ve Afrika, Balkan ve Ortadoğu Ülkeleri, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türki Cumhuriyetleri’nden yoğun katılım ile gerçekleşen fuarda katılımcı firmalar eğlence ve rekreasyon sektörünün yenilikçi ürün ve teknolojilerini, güncel oyun ekipmanlarını sergileyecek. 

ATRAX KONFERANSI’NDA BU YIL “MUTLU ŞEHİRLER” KONUŞULACAK
ATRAX Fuarı kapsamında her yıl sektör dinamiklerinin ele alındığı ATRAX Konferansı bu yıl da sektör liderlerini, akademisyenleri, dernek başkanlarını, başarılı isimleri ve kurum-kuruluş yöneticilerini bir araya getiriyor. 
Sponsorluğunun Polin Waterparks tarafından üstlenildiği ATRAX Konferansı’nın bu yıl ki teması ise “Mutlu Şehirler.”
ATRAX Konferansı’nda Dünya ve Türkiye’de eğlence rekreasyon sektörü değerlendirilirken,  Mutlu Şehirler oluşturmanın gereklilikleri konuşulacak.

SHINING STAR AWARDS İLE SEKTÖRÜN ENLERİ ÖDÜLLENDİRİLECEK
Eğlence ve rekreasyon sektörünün öne çıkan projelerinin ödüllendirildiği Shining Star Awards bu yıl 6. kez organize ediliyor.  Eğlencenin Yıldızları ve Etkinliğin Yıldızları olarak 2 temel kategori kapsamında gerçekleşen başvurular sektörün uzman kişilerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilerek ödüllendiriliyor.

nb

Yukarı