Ana içeriğe atla

ggh

Atlantis Funny Cıty’nin yeni şubesi Ocak ayında hizmete açılıyor

18.01.2018 - 11:10

Yenilikçi, vizyoner yaklaşımıyla Atlantıs Funny City büyümeye devam ediyor… Özenle, aylarca süren, titiz hazırlık aşamasından sonra Atlantıs Funny City Torium AVM’de faaliyete geçiyor. Atlantıs Funny City Torium AVM şubesinde; sınırsız eğlence eşliğinde, çok eğlenceli bowling turnuvaları ve müthiş doğum günü kutlamalarına ev sahipliği yapmak üzere kapılarını açıyor. 

İstanbul genelindeki eğlence merkezleri içinde en renkli, en eğlenceli, memnuniyet ve sadakati hep en ön planda tutan eğlence merkezi Atlantis Funny City, şubelerine bir yenisini daha ekliyor. Özenle, aylarca süren, titiz hazırlık aşamasından sonra Atlantıs Funny City Torium AVM’de faaliyete geçiyor.
İstanbul’da 5 şubesi daha bulunan Atlantıs Funny City Torium AVM şubesinde; kafe, oyun makinaları, bowling, bilardo ve sınırsız eğlence eşliğinde, çok eğlenceli bowling turnuvaları ve müthiş doğum günü kutlamalarına ev sahipliği yapmak üzere kapılarını açıyor.  
Ocak ayı içinde muhteşem kampanyalar, eğlenceli gösterisi ile sihirbaz ve sunucu eşliğinde büyük lansman partisi misafirlerin katılımıyla gerçekleştirilecek.

nb

Yukarı