Ana içeriğe atla

ggh

ATLANTIS FUNNY CITY SON ŞUBESİYLE FARK YARATACAK

07.03.2019 - 12:16

ARENAPARK AVM’DE AÇILAN SON ŞUBELERİ HAKKINDA BİLGİ VEREN ATLANTIS FUNNY CITY GENEL MÜDÜRÜ SEDAT DÖNMEZ, YENİ PROJELERİNDEN DE BAHSETTİ.

ArenaPark AVM’de açılan yeni şubeniz hakkında bilgi alabilir miyiz?
Arenapark AVM’deki şubemizi ocak ayı ortasında açtık. Yaklaşık 3 bin 500 metrekare bir alan üzerine kurulu, her kesime hitap edebilecek bir salon kurguladık ve projemizi kısa sürede hayata geçirdik. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum göz önüne alındığında ve yine her konuşmamızda tekrar ettiğimiz üzere biz tedbiri elden bırakmadan büyüme planlaması yapan bir işletme olduğumuz için her şey tahminimizin üzerinde iyi ilerliyor. Salonumuza açılışı itibariyle ciddi bir rağbet oluştu. Bu salonumuz diğerlerinden çok daha büyük ve detaylı, her türlü çalışma çok titizlikle yapıldı. Oyun salonu aileye ve çocuklara hitap ettiği için güvenlik, hijyen ve tabii güler yüzlü  hizmet her daim konu başlığımız. Aynı zamanda tedarikçi firma da olduğumuz için yenilikleri takip etme konusunda uzmanlığımız var ve yeni üniteleri salonumuzda deneyimleme fırsatımız da oluyor. Bu işi layığıyla yaptığımızı düşünüyoruz, büyüme başarımızı çok çalışmaya borçluyuz. Yeni salonumuzun önümüzdeki günlerde katlanarak büyüyen bir ciro ve müşteri trafiği yaratacağını biliyoruz. 
Mart ayı ortasında salonumuzda çok büyük bir çocuk oyun alanı konumlandırıyoruz. Çocuklarımız saatli ve hatta gün boyu bu alan içinde özenle ağırlanacak. Alanımızın büyüklüğü, bizim deneyimlerimiz ve yine bölgede çok geniş ailelerin olduğu göz önünde bulundurulduğunda soft play tarafında da bölgenin lideri olacağımıza inanıyoruz. Her sezon olduğu gibi özel işlere imza atmaya devam ediyoruz. 

Arenapark’ta açılan yeni şubenizin ziyaretçi sayısını nasıl ön görüyorsunuz? Ziyaretçi kapasiteniz ne olacak?  
Açılışımız itibariyle ciddi sayılarda misafir ağırlamaya başladığımızı belirteyim. Salonumuzda önceliğimiz küçük çocuklu ailelerdi ve nokta atışı olarak playground ile süreci tamamlayacağız. Kum havuzumuzu konumlandırdık,  muhteşem, coşkulu doğum günü partileri yapıyoruz, parti odamız ve  konsept kurgularımız da var.
Biz konsept olarak bütünlük içinde olan salonlar tasarlayan bir işletmeyiz. Bundan dolayıdır ki ebeyvenlerin de zevkle oyun oynayabileceği bowling salonumuzda mevcut. Yine aynı salonumuzda 7D hizmeti veriyoruz, karaoke kabinimiz de var ve elbette sayısız oyun makineleri ile misafirlerimizi buluşturuyoruz.
Salonumuzda herkesin eğlenebileceği bir portföy oluşturmak önceliğimiz. Tüm bu dinamikler göz önünde bulundurulduğunda cirosal artış ve üst düzey müşteri memnuniyeti konusunda ümitliyiz. 

Peki, yeni projeleriniz var mı?
Yeni projelerimiz her zaman gündemimizde, hep söylediğimiz gibi bölgesel fizibilite yapıp, fırsatları değerlendiriyoruz. Hem Avrupa hem de Anadolu Yakası'nda yer arayışlarımız var. Mevcut şubelerimiz de revizeye gidiyoruz, yenileniyoruz.
İçinde bulunduğumuz sektör öyle bir sektör ki yenilikleri takip etmez, olduğunuz yerde sayarsanız başarılı olamazsınız. Kale Outlet Center -Güngören şubemizde yine çocuk oyun alanımızda (Soft Play) tamamen değişikliğe gidiyoruz, yeni parçalar ekleyerek yolumuza devam edeceğiz. Eğlence sektörü, teknolojik olarak devamlı gelişme kaydeden bir sektör;  7D gözlükler, sanal dünya unsurları... Misafirlerin yeni kurgu, yeni makina arayışı devam ediyor. Tüm bu faktörler dinamik ve canlı olma gerekliliği getiriyor. Dekorasyon bile çok önemli bir tamamlayıcı. Gelen insan artık dekor da istiyor, sadece oyun parkı değil. Müşterilerimizi her daim konsept çalışmalarımız ve sürprizler ile ağırlamaya devam edeceğiz. Mutlu müşteri ilkemizden asla ödün vermeden yola devam edeceğiz.

nb

Yukarı